Боротися із плагіатом буде легше, - Совсун

При Національному агентстві якості вищої освіти функціонуватиме Комітет з етики

Боротися із плагіатом буде легше, - Совсун

Новий закон про освіту передбачає створення Національного агентства якості вищої освіті, в якому буде функціонувати комітет із боротьби з плагіатом. Про це в ефірі Еспресо.TV розповіла перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

"За новим законом, буде створено Національне агентство якості вищої освіті. Там буде Комітет етики, він буде боротися із плагіатом. Це один із важливих елементів реформи взагалі", - зазначила заступник міністра.

За її словами, наразі ефективній боротьбі із плагіат заважає відсутність можливості окремого контролю на місцях.

"Зараз плагіатом міністерство займається, і ефективність цієї боротьби з плагіатом обмежена. Оскільки зараз немає децентралізації, то це майже зводить нанівець таку боротьбу", - підкреслила Совсун.

Як відомо, 1 липня парламент ухвалив новий закон "Про вищу освіту", який передбачає низку реформ освітньої галузі.

Освіта.ua
04.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Konstantin Babkov
НАЖАЛЬ НАЯВО (агентство) досі не розпочало свою роботу через позицію керівництва МОН України та незатвердження його складу КМ України Черговий "доктор" М.П.Кузьмінець (ПЛАГІАТОР і "ПИСЬМЕННИК" НТУ) привласнив десятилітню працю КОЛЕКТИВА АВТОРІВ, які запропонували і впровадили ТЕХНОЛОГІЧНУ СХЕМУ і КОМПЛЕКС МАШИН. Подробиці тут --> http://blog.i.ua/user/2467720 Там же і ВІДКРИТИЙ ЛИСТ МІНІСТРУ.