Osvita.ua Вища освіта Реформа вищої освіти Варто прискорити прийняття закону про вищу освіту
Варто прискорити прийняття закону про вищу освіту

За словами спікера положення діючого закону не відповідають завданням підготовки фахівців

Варто прискорити прийняття закону про вищу освіту

Нова редакція закону "Про вищу освіту" має відображати інтереси освітян, студентства, відповідати сподіванням суспільства. Про це заявив Голова Верховної Ради Володимир Рибак під час відвідання Національного університету водного господарства та природокористування у Рівному.

Спілкуючись з викладачами та студентами, Рибак наголосив, що Україна повинна мати такий закон про вищу освіту, який дозволить вийти на європейський рівень і забезпечить визнання українських дипломів у Європі.

Керівник парламенту підкреслив, що зараз необхідно прискорити процес прийняття нової редакції закону "Про вищу освіту", бо положення діючого закону перестали відповідати сучасним завданням підготовки фахівців. На думку керівника парламенту, тільки так можна забезпечити інноваційний розвиток країни.

Він нагадав, що на розгляд парламенту подано три законопроекти з реформування вищої освіти. За словами керівника парламенту, їх автори підходили до вирішення питання з різних позицій.

Проте, сказав Рибак, за підсумками численних пропозицій і рекомендацій слухань, що відбувалися за ініціативою Комітету з питань освіти і науки, необхідно буде підготувати і внести на розгляд Верховної Ради консолідований проект закону "Про вищу освіту".

Спікер парламенту також звернувся до науковців з проханням ознайомитися зі згаданими законопроектами, внести відповідні пропозиції щодо підвищення якості освіти, розширення доступу до освітніх послуг й посилення контролю за їх якістю, покращення умов праці педагогічних кадрів.

"Нова редакція закону "Про вищу освіту" має відображати інтереси освітян, студентства, відповідати сподіванням суспільства, його прагненню жити гідно", - наголосив Голова Верховної Ради Володимир Рибак.

Освіта.ua
30.10.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр
Рыбака уже нет. Снимите сообщение.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!