Osvita.ua Вища освіта Реформа вищої освіти Підготовка закону «Про професійну освіту»
Підготовка закону «Про професійну освіту»

У Міністерстві освіти обговорили найбільш спірні питання законопроекту «Про професійну освіту»

Підготовка закону «Про професійну освіту»

8 серпня 2013 року під головуванням першого заступника міністра освіти і науки України Євгена Суліми відбулася нарада з розроблення проекту Закону України «Про професійну освіту».

Під час засідання учасники наради обговорили найбільш спірні питання, пов’язані з окремими нормами законопроекту. Зокрема питання, що стосуються освітніх рівнів навчальних закладів, кваліфікації випускників професійно-технічної освіти, фінансової складової діяльності професійно-технічних навчальних закладів, питання атестації та ліцензування навчальних закладів профтехосвіти, а також питання систем управління закладами тощо.

«Перш за все, ми повинні розуміти ту соціальну складову, яка повинна бути закладена в цьому законопроекті. Наше головне завдання – це дати роботодавцю якісно підготовленого працівника», – підкреслив перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Суліма.

Вже на наступному тижні розробники проекту Закону України «Про професійну освіту» зберуться знову та представлять свої напрацювання у письмовому вигляді.

Нагадаємо, у липні цього року Міністерством освіти було представлено новий законопроект «Про професійну освіту». Зауваження та пропозиції до законопроекту можна надсилати на електронну адресу: kea@mon.gov.ua. Текст документа опубліковано на сайті міністерства за наступним посиланням.

Освіта.ua
09.08.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
салка
"...Наше головне завдання – це дати роботодавцю якісно підготовленого працівника..." = высококвалифицированного раба (?)..
Ольга Ильницкая
Сім років з свого тридцятирічного стажу я віддала професійній освіті. Це було ще за Союзу. Тоді матеріальна база нашого будівельного училища забезпечувала якісну підготовку спеціалістів. А тепер діти самі за власні кошти купують електроди, щоб хоч кілька раз їх підпустили до зварювального апарату, електрики самі шукають на звалках старі заржавілі мотори, щоб розібравши їх, мати хоча б найменше уявлення про їх будову, штукатури скидаються на мішок цементу, аби майстер могла показати. як штукатурити стіну. Але й це ще нічого - хто захоче навчитися - навчиться. А от куди підуть ці діти після закінчення? Де в нашій країні потрібен будівельник? Так і виїздить їх більша частина до Польщі, Португалії, Іспанії, де влада піклується про державу. А у нас, ні влади, ні держави...
Філософффф
Ви праві Олю на всі СТО.Чи ти маєш початкову освіту чи середню,чи вищу,а може закінчив аспірантуру ,ти нашій державі НЕ ПОТРІБНИЙ.Роби,що хоч,а державі ти не мішай і роботи не проси і ,взагалі,забирайся геть з країни,але спочатку заплати їм...
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!