6 українських вишів потрапили до світового рейтингу

Українські виші потрапили до рейтингу кращих вузів світу The Times Higher Education World University Rankings 2020

6 українських вишів потрапили до світового рейтингу

6 українських вишів потрапили до рейтингу кращих вузів світу The Times Higher Education World University Rankings 2020. Про це повідомляє Українська правда.

Це один із найбільших світових рейтингів, який спирається на основні завдання університетів – навчати, досліджувати, обмінюватися знаннями та розвивати міжнародне співробітництво.

Університети ранжуються відповідно до 13 показників та розподіляються за групами. Всього у рейтинг 2020 року потрапили близько 1400 навчальних закладів з усього світу.

Заклади вищої освіти України, що потрапили до рейтингу:

  • Національний університет «Львівська політехніка»
  • Львівський національний університет імені Івана Франка
  • Національний технічний університет «Харьківський політехнічний інститут»
  • Сумський державний університет
  • Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
  • Харківський національний університет імені В. Н. Каразина.

Найвищу позицію серед українських вишів посіла «Львівська політехніка» потрапивши у групу 801-1000. Всі інші українські виші опинились в категоріях 1000+.

Раніше в Times Higher Education було 4 українських виші. У цьому році до рейтингу потрапили Сумський державний університет та Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», натомість Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», який був у рейтингу в 2016 році, вибув.

Лідером рейтингу кілька років поспіль залишається Оксфордський університет. На друге місце піднявся Каліфорнійський технологічний інститут, на третьому – Кембридж.

Освіта.ua
13.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Георгий
Сумской университет выше КНУ Шевченко в Research, Citations, Industry Outcome и International Outlook? Ну да, ну да... Прекрасный рейтинг, что и говорить.
Dein Führer
Для Георгий: а що, власне, тебе турбує?
Рейтинг
Які молодці, цей Сумський. Мабуть добре прижали викладачів за скопуси. Прийшлося викладачам кругленькі суми заплатити, щоб рейтингів набити. Не важливо, чи хто ті скопуси читає, головне, щоб чим побільше статей було. А що вже за кожну статтю до 1000$ треба заплатити, так то хочеш у виші працювати, кооперуйся і друкуйся!
Гарик
Та, неее. В СУМДУ просто премии платят за статьи в скопусе, вот все и погнали писать.
Коментувати