До найкращих вишів світу включили один український

Times Higher Education опубліковано щорічний рейтинг найкращих університетів світу

До найкращих вишів світу включили один український

Британське видання Times Higher Education опублікувало черговий щорічний рейтинг найкращих університетів світу.

До рейтингу World University Rankings 2018 включено п'ять українських університетів, один з яких КНУ ім. Шевченка, отримав місце в групі 810-1000.

Інші чотири українських університети, Львівський національний університет ім. Франка, Національний університет «Львівська політехніка», НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського» та Харківський національний університет ім. Каразіна, попри включення до престижного світового рейтингу, отримали місця у категорії 1000+.

Загалом, цього року рейтинг найкращих університетів світу Times Higher Education, у якому представлені виші 77 країн, вперше очолили два британських виші. University of Oxford вдруге поспіль отримав першу сходинку таблиці, а University of Cambridge піднявся з четвертого на друге.

У цілому, європейські університети отримали половину місць у тор-200 рейтингу, а Нідерланди і Німеччина долучились до Великої Британії, як найбільш представлені країни у рейтингу Times Higher Education. Нові позиції отримали також Італія та Іспанія.

Ще однією тенденцією цьогорічного рейтингу є просування університетів Китаю, який відтепер є домом для двох університетів у топ-30: Peking University та Tsinghua University. Китайський дует відтепер переважає декілька престижних університетів Європи і США. Разом з тим, майже всі китайські університети покращили свої позиції.

Коментуючи результати цьогорічного рейтингу для українських університетів екс-перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун наголошує, що місця отримані українськими вишами, є місцями лише за участь у рейтингу.

«Скажемо чесно, місця після 800 - це звісно «за участь». Добре, що університети почали подавати документи для участі, що це питання постає, що можуть зорганізуватись і підготуватись до цього, але ми бачимо за результатами, як далеко нам ще до world-class universities», - зазначає Інна Совсун.

Освіта.ua
06.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Кну найкращий???? Сміюсь і падаю... Там такі хабарі гребуть... з особистого досвіду знаю.