Osvita.ua Вища освіта Рейтинги ВНЗ World University Rankings: КНУ Шевченка у Top-500
World University Rankings: КНУ Шевченка у Top-500

До рейтингу QS World University Rankings-2013 увійшли чотири українські навчальні заклади

World University Rankings: КНУ Шевченка у Top-500

Рейтинг World University Rankings, що виходить уже десятий рік поспіль, визнаний у всьому світі як інструмент оцінювання якості освіти.

Укладачі рейтингу використовують декілька основних критеріїв: репутація в академічному середовищі, цитованість наукових публікацій представників університету, співвідношення кількості викладачів і студентів, ставлення роботодавців до випускників, а також відносна чисельність іноземних викладачів та студентів.

За результатами рейтингу World University Rankings-2013, Київський національний університет ім. Шевченка покращив власні позиції у порівнянні з минулим роком.

Провідний столичний університет включено до Топ-500 найкращих освітніх закладів світу. Зокрема, КНУ Шевченка отримав місце у категорії 441-500, розташувавшись в компанії з Талліннським технічним університетом (Tallinn University of Technology) та Токійським університетом наук (Tokyo University of Science).

Нагадаємо, минулого року КНУ Шевченка був включений до групи 501-550, ставши найбільш рейтинговим навчальним закладом України.

Покращив власні позиції в QS World University Rankings й Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут", діяльність якого оцінена категорією 601-650.

Також до QS World University Rankings-2013 увійшли Донецький національний університет та НТУ "Харківський політехнічний інститут", який вперше включено до світового рейтингу. Ці навчальні заклади розташувалися у категорії 701+.

Перше ж місце в рейтингу посів Массачусетський технологічний інститут (США). Друге місце в глобальній десятці посів Гарвардський університет (США), третє – Кембриджський університет (Велика Британія).

За трійкою лідерів розташувалися Університетський коледж Лондона, Королівський коледж (Велика Британія), Оксфордський и Стенфордський університети, Єльський університет, Університет Чікаго та Каліфорнійський технологічний інститут.

Усього до рейтингу включено більше 800 вищих навчальних закладів світу.

Освіта.ua
10.09.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
TABACHNYK
http://mon.gov.ua/ua/actually/13211-svitove-viznannya-chotiri-vnz-ukrayini-potrapili-do-qs-world-university-rankings
TABACHNYK
Тут виправили. А от на сайті міністерства хтось ? написав "Друге місце – Гарвардський університет, третє – Кембриджський університет (обидва – Великобританія)." Текст майже один в один з цим повідомленням без зазначення посилання. В міністерстві не переймаються а ні точністю наданої інформації, а ні питаннями авторського права чи то пак ПЛАГІАТУ.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!