Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Обыватель
Романтика апельсиновой революции закончилась!!! Димон всё сделал как надо...Хозяин всегда будет иметь всё...Ура!!!
Мама студента та майбутнього студента
Все стає зрозумілим. Комусь дуже хочеться відмінити незалежне тестування та повернути ті часи, коли тільки за гроші можна було вступити на бюджет
Родитель
В коррумпированной стране идти на поводу у лобби ректоров касательно экзамена в вуз по меньшей мере наивно. Провели бы опрос населения касательно этой проблемы и убедились, что для людей вопрос поборов при экзаменах в вуз не менее важен, чем "вступ до НАТО"!
Мама абітурієнта
"У нас є підстави говорити про правильність підходу МОН до відбору абітурієнтів, який полягає у врахуванні трьох обов’язкових складових: бали зовнішнього незалежного оцінювання, бал атестата та бал вищого навчального закладу", - зазначив Дмитро Табачник. А четвертою складовою закріпіть конкурс гаманця і автоматично три перші зникнуть.
Маринка)))
Всі вже спокійні. Напевне нарешті підходить до фінішу затянута вступна кампанія 2010!!! УРА я це пережила!! Я СТУДЕНТКА!!!
Інна
To Маринка))): Так воно і є. Син розповідав, як батьки однокласників ходили до вчителів з конвертами, щоб ті на 1-2 бали вище оцінки їх дітям поставили. І навіть не соромилися про це говорити своїм дітям. Гарне виховання! А творчі іспити до вишів і цього року були клондайком для корупуції й махінацій. Наприклад, син склав іспити 23 і 24 липня, а дізнався про результати випробувань тільки тоді, коли йому вже зателефонували, що він поступив і приніс оригінали документів, тобто 6 серпня. Добре, що для нас все добре скінчилося, але однак - клондайк... Впевнена, що перевірені були малюнки того ж дня, коли складали іспити. Це ж не твори! Проте скільки часу для коригування балів в той чи інший бік! Уявляю, що буде із вступними випробуваннями, якщо вони будуть у всіх вишах! Жах! Повертаються радянські часи...
Коментувати