Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Darknesss
Віталій нічого прийдуть як вони на сході кажуть "бандьори" і їх попалать і владу заберуть. І буде влада народу. А може і д окривавої революції дойде ось тоді їм буде повний капець
Віталій
Господи, яка неорганізованість, який бардак. Ох, як я ненавиджу тих баранів, особливо Азарова, нехай іде в гузло, сує ніс не в свої справи. Табачник, блін, сказав що немає підстав продовжувати ВК. Ідіоти, кого вони слухають? Народ? Я би за такі звернення до страти засудив би, все повинно бути так, як вирішила влада, і змінювати щось, не потрібно.
tigfgf
Азаров ляпнул неподумав.. и Табачник бросился выполнять!! Сам поступаю.. времени хватает!!!!!!!!!!!!!!!!!!! От придурки!!!!! главная причина продления.. это не вытсавить Азарова полным олухом)))))))))))))))
Vita
а щодо ціого продавження: мені здається що це зайве. Просто тим хто хоче подати документи до 5 вузів не вистачає часу, ось і піднялась паніка. Ось мабуть вже з 25-го липня цього ажіотажу не буде і всі все встигнуть.
Дмитрий
Боже, такой бред не каждый день увидишь... ЗАЧЕМ ЭТО НУЖНО? И КОМУ???
Vita
я не можу зрозуміть як користуватись цим вступ.інфо.і що там взагалі можна дізнатись?
tghtf
какпец, сколько можно над нами издеваться???? кто хотел подать документы, тот уже подал!!! зачем продливать сроки, и так места не нахожу!!!..................
Darknesss
добре що до 5 серпня а не до 15.... і ТАК сижу чекаю кінця вступу ..... Всі документи уже у 5 вузів подав.....
Назар
до Я: на вступ.інфо має бути така інформація
мама
А экзамены в творческих ВУЗАХ когда теперь? Сколько же можно издеваться?
Я
Хто знає держзамовлення 2010?Киньте посилання,будь ласка!
Дрова
Щоб змінити терміни прийому документів, неохідно прийняти наказ МОН, що змінює уми прийому до Вузів. Потім цей наказ зарєструвати в МінЮсті. Через 10 днів після реєстрації він набере чиності. Напідтаві цього наказу ректори вузів повинні внести зміни до порядку прийома. І тільки після цього все це буде мати юридичну силу. В іншому випадку, все це лише слова. Хоча технічно це не можливо. Якщо сьогодні віповідний наказ підписали в МОН і сьогодніж пройшла вже реєстрація в МінЮсті. То 2 серпня він набере чинності. Але 1 сепрня відповідно до діючих Умов прийоому і Правил прийому. Вузи повинні уже встановити рейтинг.
...
Официально сроки приема документов продлены для всех учебных заведений
Константин
Срок продлен для всех учебных заведений
Вера
Так во всех ВНЗ, или только в "окремих" при наличии "звернення конкретного ВНЗ"! Однозначней можно подать новость!!!
gspltwm
І шо тепер, чекати аж до 5 серпня??? Ну спасіба!!!