Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Owl
А і до речі студентів у нас близько 600, заяву від студентів підписало 306- це половина ... Невже цього мало?! Невже ви думаєте що можна так просто одному двом викладачам незадоволеним , по ваших словах, маніпулювати половиною інститу?! Це смішно!
Owl
Дудки зроблені студентами керамістами, які навчаються в нашому інст. мегафон позичили в однієї гром.організації.. пляшки з копійками ми чесно кажучи збирали біля сміття. Багато хто із студентів в душі музикант ,як виявилось, отож багато із них мали міні барабани.. Гарячий чай ми робили на власній кухні, тара знайшлась у когось із студентів . Папір для плакатів (якщо ви не замітили)використали старий із переглядів , там на деяких навіть прізвища та оцінки стоять, на деяких взагалі вирізанні кружальця по краях, або ж старі плакати із фестивалів які не розклеїли, прийдіть та подивіться, прийдіть та запитайте , чому ми стоїмо... А пліткувати про те, що нам заплатили не красиво і нам дуже прикро, що нам прийшлося вийти на вулиці і зчиняти цей галас і доставляти якийсь дискомфорт жителям кіквідзе, проте ми намагалися...
художник
пан ляхоцький використовує цей інститут для "возвишения". Йому подобається "крута "посада, і плювати на студентів, викладачів, мистецтво, культуру, "атмосферу", минуле і майбутнє закладу та інші (за)високі ( для нього) матерії. Можна було б пережити тимчасові незручності (тісноту, ремонт), та відверте нахабство і свавілля подібного "царька", яким себе почувае Ляхоцький -НІ!!!
художник
пан ляхоцький використовує цей інститут для "возвишения". Йому подобається "крута "посада, і плювати на студентів, викладачів, мистецтво, культуру, "атмосферу", минуле і майбутнє закладу та інші (за)високі ( для нього) матерії. Можна було б пережити тимчасові незручності (тісноту, ремонт), та відверте нахабство і свавілля подібного "царька", яким себе почувае Ляхоцький -НІ!!!
універ
Діти,не слухайте ви цю жИТЕЛЬКУ2. Ви самі розумієте,кого вона захищає.І до чого тут жарівні з Нідерландами,.якщо вирішується доля інституту.Тримайтесь.
студентка
я учусь в этом институте и очень прискорбно читать слухи от людей,что нас "купили",заплатили за то,что мы хотим отстоять права своего института.действительно было уволено столько преподавателей и никто это не отрицает. кто как ни мы защитит наш институт? нами никто не может манипулировать,мы это доказали выйдя на митинг,не верите-приходите
жИТЕЛЬКА 2
Сміх тай годі! Жительки знають чи був хтось із міністерства:-) От жаль , але дощу таки поні Школьна не було.А по суті: 1. зі майже 200 викладачів підбурюють студентів лише 6-7, з 1300 студентів вдалося вивести (чи грошей стало) лише на 40-60. З претензій лише "Ректора геть" А чого геть, бо працює трохи більше року, бо хоче підняти рівень акредитації інституту, по почав ремонт у навчальному корпусі??? Чи геть то що з Японією встановив контакти, чи щ Нідерландами, чи геть бо студентів відправив в Грецію на пленер? Кажуть звільнив 70 викладачів?!? Брехня, бо тоді чому студентами керуюсь аж 5-7? Студентами маніпулюють справді пару -трійко звільнених викладачів, але говоріть тоді правду й за що звільнено:-) А студенти вийшли з мегафоном, з дудками..:-) Хто за все це платить? Студент в коридорі жарівку краде, бо гроші економить, а тут такі...
жителька з сусіднього з інститутом будинку
А й справді пане Вакарчук, діти третій день на вулиці під дощем!!!!!!!!!!! За цих три дні до них ніхто навіть не підійшов з працівників міністерства, хоча вони Вам направили листи (один -від студентів, інший-від викладачів) ще раніше. Невже у Вас немає крихти людяності до студентів та викладачів, які потребують Вашої допомоги та вирішення спільних проблем освіти. Не забувайте, що після виборів люди мають згадати про Ваші добрі справи!
універ
пане Вакарчук,навіщо експерименти з вищою освітою?З школою вже поексперементували,повертаємось до десятирічки.Допоможіть дітям приєднати КДІДПМД ім .Бойчука до академії,чи університету.Діти просто хочуть навчатись.