Вступну кампанію оцінюємо позитивно, - Табачник

Міністр освіти задоволений стартом вступної кампанії, а також активністю абітурієнтів

Вступну кампанію оцінюємо позитивно, - Табачник

"Вступну кампанію ми оцінюємо позитивно, адже черг і порушень немає. За перші 10 днів прийому документів у Єдиній державній електронній базі з питань освіти зареєстровано понад 1 мільйон 20 тисяч заяв вступників, з них виключно в електронному вигляді - майже 300 тисяч, у паперовому - понад 700 тисяч. Загалом заяви на вступ на навчання до вищих навчальних закладів вже подали понад 347 тисяч осіб", - повідомив Табачник під час брифінгу в уряді.

Міністр наголосив, що уподовж першого дня вступної кампанії, 1 липня цього року, було подано вдвічі більше заяв, ніж торік, однак жодних черг у приймальних комісіях не було зафіксовано.

"Приємно, що за перший день вступної кампанії минулого року було 38 тисяч осіб, натомість у цьому році – вже 60 тисяч. Я спеціально об'їжджав усі провідні вищі навчальні заклади Києва, був у Донецьку, Одесі – ніде не було черг", – зазначив Табачник.

Також він наголосив, що ще 2 липня направив усім керівникам вищих навчальних закладів лист-попередження про те, що усі дані у паперовому вигляді від тих, хто прийшов до приймальної комісії, до кінця дня мають бути занесені в Єдину державну електронну базу з питань освіти.

Міністр також закликав абітурієнтів та їхніх батьків при подачі документів звертати увагу на наявність у вищого навчального закладу ліцензії на конкретно обрану спеціальність, а також строку дії такої ліцензії, ліцензованих обсягах прийому, а також формі навчання (денна або заочна).

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що уся вищевказана інформація є у ліцензії вищого навчального закладу, фотокопія якої має бути розміщена на офіційному веб-сайті вищого навчального закладу. У Правилах прийому до вищого навчального закладу, які обов'язково мають бути розміщені на офіційному веб-сайті ВНЗ, також повинна бути інформація про чинну ліцензію вищого навчального закладу та строки її дії для кожної спеціальності.

Освіта.ua
11.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Карина
Ребят, кто знает, на бюджет в ХНЭУ на экономику предприятия 710 баллов хватит?
юрій
з електронним вступом виникає одна серйозна проблема діти відправляють заявки туди куди в принципі не планують їхати таким чином самостійно накручуючи рейтинг це зокрема видно по медичним закладам де рейтинг в порівнянні з минулим роком більший в півтора рази і якщо в минулому році в третю хвилю для рекомендації вистачало 750 то в цьому напевно буде потрібно 760 що збільшує ймовірність вступу в сліпу для тих у кого 720 750 а відповідно і ймовірність підкилимних ігор вихід прийом документів 3 тижні і 5 хвиль зарахування
Катерина
Для юрій: Разберись с методикой поступления и писать такую ерунду тебе не захочется.
Оксана
Юрій, з вами не згодна, бо електронна заява - це не лише здатність не виходячи здому подати документи у всі виші, а й велика можливість зберегти батьківські гроші і не їздити по всій Україні в пошуках пригод.
Коментувати
777
Розуму тобі побільше, а не дупой думати.
1111
немає черги бо військомати не видають приписні і тест портал 3 дні нікому не давав спокою!
aladdin85
Для 1111: це якісь слоупоки, якщо це проблема для них. Приписне слід оформити ще навесні, а на тестпортал витратити максимум годину — і результати у Вас.
Коментувати
Ася Жиглова
Саме так, черг немає. Надіємось на подальше удосконалення роботи мін.освіти.
рита
Вот и радуйтесь. А в мой вуз за 10 дней подали больше документов, чем в прошлом году за 31. ((((
aladdin85
Для рита: значит, многие будут забирать, ведь абитуриентов не сильно больше стало.
As
Их гораздо меньше чем в прошлом году
Вера
Да, их меньше чем в прошлом году, но очень много людей, которые сдавали ЗНО в прошлые года, подают в етом году тоже!!!!
Коментувати