Участь у вступній кампанії вже взяли 150 тисяч абітурієнтів

У Міністерстві освіти повідомили, що станом на 9.00 год 5 липня у вищих навчальних закладах зареєстровано 397 850 заяв від 148 800 абітурієнтів

Участь у вступній кампанії вже взяли 150 тисяч абітурієнтів

Більшість заяв абітурієнти подали у традиційному паперовому вигляді – 272 700. Системою "Електронний вступ" зареєстровано 125 150 заяв вступників.

До вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації подано 77 тисяч заяв. ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації отримали 320 тисяч заяв абітурієнтів.

Лідерами у рейтингу університетів за кількістю поданих заяв у перші дні вступної кампанії є КНУ ім. Шевченка, НТУУ "КПІ" та Національний авіаційний університет.

Також до десятки лідерів за кількістю поданих заяв увійшли Львівський національний університет ім. Франка, Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, Харківський національний університет ім. Каразіна, Київський національний економічний університет ім. Гетьмана, Національний університет "Львівська політехніка", Київський національний торговельно-економічний університет та Дніпропетровський національний університет ім. Гончара.

Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2013 році абітурієнти можуть подати до 15 заяв про вступ: у п'ять вузів на три спеціальності в кожному.

Прийом документів від абітурієнтів, які вступають до вищих навчальних закладів на основі документа про повну загальну середню освіту та сертифікатів ЗНО буде завершено 31 липня.

Прийом документів від осіб, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси або складати вступні екзамени у вищих навчальних закладах закінчується 20 липня.

Освіта.ua
05.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
саня
Подав заяву у ВУЗи. Маю 596 балів. В деяких ВУЗах, стоїть відмітка "зареєстровано" в деяких "допущено до конкурсу". Якщо,"зареєстровано", то що, навіть не розглядається варіант вступу???
даша
помогите пожалуйста,подала документы на вечерку в нгу филология и не могу понять как смотреть на вступ.инфо конкурс среди вечерников.там же только есть разделы дневного и заочного обучения
Тарас Яковюк
Интересно, что вы нам предлагаете: решить за вас, где вам учиться, либо машину времени изобрести?
sdf
315
алла
а скільки всього цьго року абітурієнтів
sdf
Для алла:
Коментувати
саша
А які документи трба завіряти нотаріально?
саша
Для саша: і чи взагаі їх потрібно завіряти??
nastea
НЕТ..не нужно заверять никакие документы
Коментувати
Ия
Подала документы в электронной форме, т.к. никаких льгот у меня все равно нет. Захожу на сайт с рейтингами, смотрю, девушка пишет, что у нее золотая медаль и ВУЗом ей гарантировано первоочередное заявление. Неужели я пропустила что-то между ушей и медаль считается льготой? Как быть теперь с заявлениями, поданными без отметки о льготе?
Наталия
Для Ия: золота медаль дає право на першочергове зарахування, тобто якщо ви і деякий абітурієнт має однакову кількість балів, але у вас є медаль, а в абітурієнта немає, то ви будете в списку першою, а він після вас))
Маргарита
Для Наталия: Неправда. Золота медаль НІЯКИХ льгот не дає. Тим більше права на першочергове зарахування, не задурюйте дитині голову. Золота медаль основну свою роль зіграла на Випускному вечорі, коли її вручали і... все. Нажаль...
Марія
Маргарита, ви не праві, почитайте ще раз умови вступу у ВНЗ!
Коментувати
Volly
Сколько бюджетных мест на физфак КНУ им. Шевченко? Будет ли такое же количество льготников как в прошлом году? Реально ли пройти с 738 баллами на бюджет?
Анна
Для Volly: твоїх балів цілком достатньо, щоб пройти на бюджет 2 або 3 хвилю)
Анна
Для Volly: 110 бюджетних місць
Коментувати
Bondar Dmutro
Визначайся, інших варіантів не бачу
творческая =)
Скажите, я поступаю на дизайн, что делать если творческие конкурсы везде в одно и то же время, а ещё не определилась хочу учиться в Киеве, Харькове или родном городе?
Dima De
А скільки всього заяв очікується, 300, 350 тисяч?
Dima De
Для Dima De: Точніше не заяв, а абітурієнтів.
Коментувати
Bondar Dmutro
А скільки взагалі очікується абітурієнтів цього року і скільки було в минулих ?
Яна
Скажите,у меня есть шахтерская льгота,мой отец пенсионер и проработал на подземных работах 26 лет. В 1 ВУЗ мою льготу приняли,в другом ВУЗе мне сказали,что я не имею право на льготу,т.к мой отец пенсионер. В законе ничего такого не написано (что человек должен обязательно работать)+ есть письмо МОН Украины от 9 июля 2009 года №1/9-469,где указано,что справка берется из регионального упраления ПЕНСИОННОГО фонда Украины,если указанные лица не работаю. Я так понимаю,значит закон Украины предусматривает,что шахеры могут быть пенсионерами,но свое право на льготу в ВУЗе я доказать не смогла,скажите как мне быть? И к кому обраться с этим вопросом?
Александра
Для Яна: попробуй позвонить на гарячую линию, или в мін.освіти
Коментувати
ніна
Прогулялась по системі "конкурс" і злякалась. На економічні напрямки з моїми 739, 3 балами не суватися... Плакати хочеться. На програмування і компют.технології теж. А в прошлому році картина була зовсім інша...
Марія
Для ніна: не засмучуйся одразу, вони ж не всі туди оригінали понесуть, місця звільняться, подавай документи, куди хотіла, хто знає як карта ляже! Просто може не обирай Київ... Наприклад, у Криворізький національний точно пройдеш з такими балами ))
ніна
Дякую за добрі слова... Живу в Киеві, хотілось би тут і навчатися, бо бюджет сім*ї не дозволить виїхати...
галина
для ніна: наперед не розчаровуйся. Місця дуже звільняються, майже на третину. В тебе є шанси, тільки не знаю чи в Києві треба дивитися.
Коментувати
Ва
Ваш текст...а можно подавать документы сразу на контракт?
Тех.секретар
Для Ва: Да
Тарас Яковюк
Для Ва: потрібно написати заяву в приймальній комісії. Але не втрачайте ваш шанс, можливо, не все так погано
Тимофей
Тарас Яковюк, если у человека есть деньги учиться на контракте, почему бы не отдать бюджетное место менее имущим согражданам? Всем понятно, что ЗНО не показывает, насколько человек знает предмет.
Коментувати