Табачник задоволений роботою приймальних комісій у Донецьку

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що 2 липня Дмитро Табачник відвідав Донецьк та особисто перевірив перебіг вступної кампанії у вищих навчальних закладах Донеччини

Табачник задоволений роботою приймальних комісій у Донецьку

Міністр відвідав Донецький національний університет, Донецький національний технічний університет та Донецький національний університету економіки і торгівлі, ознайомився з процедурою подачі документів абітурієнтами.

Табачник зазначив, що в умовах зменшення кількості абітурієнтів за підсумками вступної кампанії визначається затребуваність та конкурентоспроможність вищих навчальних закладів.

Під час бесіди з майбутніми студентами Дмитро Табачник поцікавився роботою приймальних комісій та які спеціальності найчастіше обирає молодь в Донецькому регіоні.

У Міносвіти повідомляють, що за результатами візиту до вищих навчальних закладів міністр залишився задоволеним роботою приймальних комісій, а також великою кількістю інформаційно-роз’яснювальних матеріалів для абітурієнтів.

Як відомо, 1 липня стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Прийом документів від абітурієнтів, які вступають до вузів на основі документа про повну загальну середню освіту та сертифікатів ЗНО буде завершено 31 липня. Український центр оцінювання якості освіти вже оголосив результати ЗНО з більшості тестових предметів.

Прийом документів від осіб, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси або складати вступні екзамени у вищих навчальних закладах закінчується 20 липня.

Освіта.ua
02.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виталий Бабенко
а под окнами сидят те абитуриенты, которых в здание не пустили пока министр все не посмотрит? да и к тому же все мы прекрасно знаем, как проводятся подобные встречи, все по четко прописанному сценарию с отобранными абитуриентами! а хвалится работой нужно, когда она выполнена, а не в начале пути! но для нашей власти и оппозиции характерно - ничего не сделали, а расхвалили себя на миллион, пустозвоны!
я
Це ж треба бути настільки тупим, щоб з першого дня прийому документів робити глобальні висновки на всю Україну.
Вероника Татаренко
Для я: Та він просто збувся! Я впевнена. що під час вступу виявиться безліч ньюансів, на які треба буде вчасно і оперативно реагувати. А поки цього не сталося - можна і похвалити свою ділянку роботи, бо цього в країні ніхто більше не зробить
Коментувати
Anton Sabadash
збс) я и тут засветился