Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Міносвіти просить посилити мовну підготовку іноземних студентів
Міносвіти просить посилити мовну підготовку іноземних студентів

Міністерство освіти звернулося до керівників вищих навчальних закладів з проханням забезпечити якісну мовну підготовку іноземних студентів, які навчаються в Україні

Міносвіти просить посилити мовну підготовку іноземних студентів

Про це йдеться у листі міністерства, в якому висловлена стурбованість тенденціями скорочення годин мовної підготовки іноземних студентів.

У відомстві наголошують, що інтеграція вітчизняної системи вищої освіти до Європейського освітнього простору та розширення можливостей щодо академічної мобільності вимагають посиленої уваги до якості мовної підготовки студентів-іноземців у вищих навчальних закладах.

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що останнім часом, в окремих вищих навчальних закладах, які здійснюють підготовку іноземних студентів, спостерігається тенденція до скорочення годин мовної підготовки на 1-2 курсах, повної її відсутності на 3-5 курсах, що може призвести до погіршення якості підготовки в цілому.

Міністерство наголошує, що з метою забезпечення якісної підготовки іноземних громадян у вищих навчальних закладах, виші, які здійснюють підготовку іноземних громадян, мають керуватися приказом відомства, яким затверджено порядок вивчення української (російської) мови іноземними студентами та розподіл обсягів годин і форм контролю знань за визначеними рівнями.

Освіта.ua
06.06.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!