Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Поступайте у кращий ВНЗ Подільського регіону
Поступайте у кращий ВНЗ Подільського регіону

Кам’янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка запрошує на навчання

Поступайте у кращий ВНЗ Подільського регіону

Найдавніший заклад Подільського регіону, заснований у 1918 році, один із провідних університетів України (акредитований за IV найвищим рівнем), пропонує потенційним абітурієнтам якісні освітні послуги, дружню атмосферу неповторного студентського життя та цікаве дозвілля.

Кам’янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка – навчальний заклад європейського типу, про що свідчать демократичні традиції та міжнародне визнання ВНЗ. Навчальний заклад входить у склад Євразійської асоціації університетів і має численні відзнаки: «Нагороду тисячоліття», «Лаври слави», «Європейська якість», почесний диплом «Краще підприємство України», орден Пошани, а також є лауреатом всеукраїнського рейтингу ВНЗ України «Софія Київська».

Університет розташований у 12-ти навчально-лабораторних корпусах, навчає студентів і проводить дослідження у 107 навчально-методичних кабінетах і навчальних майстернях та 25 науково-дослідних і навчально-наукових лабораторіях. До послуг студентів університет також пропонує шість гуртожитків, які мають необхідну побутову інфраструктуру та вихід у мережу Інтернет, а також наукову бібліотеку, що включає дев’ять читальних залів.

Високоякісну освіту в університеті забезпечують 562 науково-педагогічні працівники, з яких 44 – доктори наук, професори та 312 – кандидати наук, доценти.

За всі роки існування ВНЗ підготував понад 50 тисяч фахівців для навчальних закладів та інших сфер життєдіяльності суспільства. Cеред випускників університету – письменники, лауреати державних премій України в галузі науки і техніки, видатні тренери та спортсмени, понад 300 докторів і кандидатів наук.

Університет готує бакалаврів, спеціалістів, магістрів (денної, заочної та екстернатної форм навчання) за 26 напрямами та 33 спеціальностями на дев’яти факультетах (історичному, української філології та журналістики, іноземної філології, фізико-математичному, економічному, педагогічному, природничому, фізичної культури, корекційної й соціальної педагогіки та психології) відповідно до ліцензії Міністерства освіти.

Також заклад освіти навчає студентів за програмою підготовки офіцерів запасу (військова кафедра), а також надає освітні послуги (заочна форма навчання) з перепідготовки фахівців (друга вища освіта на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»).

Першокурсники університету завжди легко адаптуються до навчання й почуваються як удома завдяки розвинутим органам студентського самоврядування – у навчальному закладі діють студентський сенат і студентські ради факультетів. Ефективною є робота органів студентського самоврядування в гуртожитках: поселення, організація побуту та дозвілля, дотримання правопорядку тощо.

Позанавчальну складову студентського життя допомагають організувати громадські організації, клуби, студентський профком, університетська газета «Студентський меридіан». Під час дозвілля та відпочинку студенти задіяні в художніх колективах, функціонують різні гуртки, клуби та групи за інтересами, спортивні секції. Великою популярністю також користуються різноманітні заходи: «Посвята у студенти», конкурси «Зірки університету», «Університетська красуня», чемпіонати із «Брейн-рингу», КВК, тематичні вечори-дискотеки тощо.

Кам’янець-Подільський національний університет пропонує своїм студентам сім залів для занять спортом. У гуртожитках університету обладнано сучасний фітнес-зал, створено клуб любителів шахів, обладнано спортивний зал для занять з атлетики, функціонує секція аеробіки та шейпінгу, є обладнана кімната для занять настільним тенісом.

Отримавши освіту в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, ви зможете змінити своє життя на краще, утілити найзаповітніші плани та найсміливіші ідеї й за кілька років зробити успішну кар’єру.

Контакти

Приймальна комісія: (03849) 3-06-01, pk_kpnu@kpnu.edu.ua
Підготовчі курси: (03849) 5-19-57, monitoring_dept@kpnu.edu.ua.
Сайт: www.kpnu.edu.ua
Сторінка ВКонтакте‎
Сторінка Facebook
Про університет у Вікіпедії.

Освіта.ua
04.06.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!