Систему електронного вступу цього року вдосконалено, - МОН

У Міністерстві освіти сподіваються, що система електронної подачі документів до приймальних комісій працюватиме без збоїв та зазначають, що встановили потужне технічне обладнання

Систему електронного вступу цього року вдосконалено, - МОН

Про це заявив заступник директора Департаменту вищої освіти МОН Микола Фоменко під час онлайн-спілкування з читачами газети "Освіта України".

"Торік у системі було зареєстровано понад 2 мільйони 40 тисяч заяв вступників, ідентифіковано 1 817 населених пунктів. Щодня ми мали до 800 оброблених заяв. Тоді ми навчали людей працювати з системою вже в процесі роботи, тому були помилки, виправлення, зокрема, і в наказах", - зазначив чиновник, коментуючи недосконалості роботи системи електронного вступу.

"Часто звинувачення системи не було об’єктивним, в основі помилки був людський фактор, неправильне виконання всіх необхідних операцій. Сподіваюся, що цього року з системою працюватимуть уже кваліфіковані люди", - зазначив Фоменко.

Він також повідомив, що цього року систему електронного вступу було вдосконалено, але абітурієнтам не варто поспішати подавати заяви про вступ в перші дні вступної кампанії.

"За останній рік систему вдосконалено, встановлено потужніше технічне обладнання. Так, проведено тестування спроможності опрацьовувати велику кількість запитів. І вона витримала. Подання документів триватиме місяць, тому не варто поспішати в перші дні. Це призводить до технічного перевантаження. І не зволікати до останнього", - наголосив чиновник.

Як відомо, експериментальне впровадження системи електронного подання документів про вступ до вищого навчального закладу відбулось під час вступної кампанії 2011 року.

У 2013 році абітурієнти зможуть подати заяву про вступ до вищого навчального закладу в паперовій або в електронній формі не більше ніж до п'яти вищих навчальних закладів України та не більше ніж на три напрями (спеціальності) у кожному з них.

Подання заяв про вступ, як у паперовій, так і у електронній формі, розпочнеться 1 липня 2013 року. Для подання електронної заяви вступник має зареєструватись на інтернет-сайті системи "Електронний вступ".

Освіта.ua
03.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Владислав
Можливо спробую
Sunsmally
А в колледжи можно будет тоже электронно зарегистрироваться??
Info
Для Sunsmally: да
Коментувати