Міносвіти оголосило конкурс виконавців держзамовлення

Прийом документів від навчальних закладів для участі у конкурсному відборі проводиться Міністерством освіти і науки до 10 червня 2013 року

Міносвіти оголосило конкурс виконавців держзамовлення

Профільне міністерство оголосило про проведення конкурсного відбору виконавців державного замовлення серед вищих та професійно-технічних навчальних закладів, закладів післядипломної освіти та наукових установ, які перебувають у сфері управління МОН.

Конкурсний відбір оголошений на виконання урядової постанови від 20.05.2013 р. № 363, якою визначений механізм розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних і робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів.

Відбір виконавців державного замовлення буде проводитися створеною конкурсною комісією. Перелік конкурсних документів визначено відповідним наказом Міністерства освіти і науки № 647 від 30.05.2013 р.

У Міністерстві освіти повідомили, що документи для участі у конкурсному відборі мають бути подані до 10 червня 2013 року. Розгляд конкурсної документації відбудеться на засіданнях конкурсної комісії з 17 до 25 червня.

Учасники мають бути повідомлені міністерством про результати конкурсу впродовж 10 робочих днів з дати розгляду.

Освіта.ua
31.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
богдан
Чому досі не опубліковано результату конкурсу????????? навіщо засекретили наказ 813 міністерства освіти, котрий затвердив держзамовлення 2013??