Участь у вступній кампанії візьмуть 350 тисяч абітурієнтів

У Міносвіти очікують, що участь у вступній кампанії 2013 року, з урахуванням вступників на скорочений термін навчання на базі рівня молодшого спеціаліста, братимуть 350-360 тисяч абітурієнтів

Участь у вступній кампанії візьмуть 350 тисяч абітурієнтів

Про це повідомив міністр освіти і науки Дмитро Табачник під час брифінгу 29 травня.

Він також висловив переконання, що робота Єдиної державної електронної бази з питань освіти унеможливить втручання будь-яких суб’єктивних чинників до процесу зарахування до вищих навчальних закладів.

"Сподіваюсь, вступна кампанія в цьому році пройде на високому рівні, як і минулого року. Саме над цим працює Міністерство. Вже, відповідно до державних Умов прийому, погоджено 934 Правила прийому, індивідуальних, до вищих навчальних закладів України", - сказав міністр.

За словами Табачника, цьогорічні Умови прийому, порівняно з минулим роком, не зазнали значних змін, а отже, навіть строки вступної кампанії та зарахування до вишів залишилась такими, які були апробовані минулого року.

"Вступники, нагадую, мають право подати заяви на вступ до п’яти вищих навчальних закладів і в кожному з них – на три спеціальності, тобто брати участь у 15 конкурсних змаганнях. У тому числі вони зможуть подавати заяви в електронному вигляді online", - наголосив міністр.

Він нагадав, що вступники зможуть подавати всі без винятку сертифікати ЗНО, починаючи з 2008 року.

Загалом, за словами міністра, очікується орієнтовно 350-360 тисяч абітурієнтів з урахуванням вступників на скорочений термін навчання на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

Освіта.ua
29.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів