Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Табачник назвав цифри державного замовлення
Табачник назвав цифри державного замовлення

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник розповів про обсяги державного замовлення, що затверджені урядом на 2013 рік

Табачник назвав цифри державного замовлення

"У цьому році професійно-технічну освіту за кошти державного замовлення зможуть здобувати на робітничих спеціальностях 179,5 тис. осіб і майже 5,5 тис. – на програмі молодшого спеціаліста", - зазначив міністр під час брифінгу в Кабінеті Міністрів.

За його словами, це зроблено для того, щоб створити соціальний ліфт - ті, хто краще буде вчитися в професійному навчальному закладі зможуть одержати не лише свідоцтво і документи про отримання професії, а й диплом молодшого спеціаліста.

"Цей соціальний ліфт ми будемо щороку збільшувати з тих спеціальностей, які є пріоритетними в державному замовленні", - сказав Табачник.

Він також назвав цифри державного замовлення для вищих навчальних закладів. "Державне замовлення на молодшого спеціаліста – 76,6 тисяч місць. Вони будуть направлені по конкурсу у коледжі. На бакалавра – майже 123 тисяч місць державного замовлення. Спеціалістів – 63 тисяч 885 місць на основі бакалавратури, і ще майже 5 тисяч – на основі повної середньої освіти, для того, щоб з обраної спеціальності випускники коледжів могли продовжити навчання за скороченою програмою. На магістратуру – майже 41 тисяч", - повідомив міністр освіти.

Окрім того, за словами міністра, у жовтні 2013 року, згідно з державним замовленням, передбачається відкрити 7 тисяч 528 місць в стаціонарній аспірантурі та 570 місць – у стаціонарній докторантурі.

Як відомо, вступна кампанія до вищих навчальних закладів розпочнеться 1 липня.

Освіта.ua
29.05.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вячеслав
Бюджет должен составлять 51% от количества абитуриентов, в том году говорил Тигипко в том году. Бюджет уменьшили только на 4% для бакалавров, так что ничего почти не поменяется по сравнению с прошлым годом.
kralia
Выпускников в этом году свыше 300 тысяч.И вы считаете,что 85 тыс бюджета это много?
DR
Табачнику вірити не можна ))
Oleg
вот 3 дня назад говорили же, что будет 85 тысяч. Или это очередная "утка"?
ФМ
Для Oleg: 85 000 набір на бакалавра виключно на денну форму в ВНЗ підпорядковані МОН, це не те саме що у всі державні ВНЗ і на всі фроми навчання
Oleg
меня интересует только то, сколько бюджетных мест будет для детей, которые идут в институт после школы. Столько же сколько и в прошлом году? Или меньше? я или глупый или понять не могу
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!