Табачник назвав цифри державного замовлення

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник розповів про обсяги державного замовлення, що затверджені урядом на 2013 рік

Табачник назвав цифри державного замовлення

"У цьому році професійно-технічну освіту за кошти державного замовлення зможуть здобувати на робітничих спеціальностях 179,5 тис. осіб і майже 5,5 тис. – на програмі молодшого спеціаліста", - зазначив міністр під час брифінгу в Кабінеті Міністрів.

За його словами, це зроблено для того, щоб створити соціальний ліфт - ті, хто краще буде вчитися в професійному навчальному закладі зможуть одержати не лише свідоцтво і документи про отримання професії, а й диплом молодшого спеціаліста.

"Цей соціальний ліфт ми будемо щороку збільшувати з тих спеціальностей, які є пріоритетними в державному замовленні", - сказав Табачник.

Він також назвав цифри державного замовлення для вищих навчальних закладів. "Державне замовлення на молодшого спеціаліста – 76,6 тисяч місць. Вони будуть направлені по конкурсу у коледжі. На бакалавра – майже 123 тисяч місць державного замовлення. Спеціалістів – 63 тисяч 885 місць на основі бакалавратури, і ще майже 5 тисяч – на основі повної середньої освіти, для того, щоб з обраної спеціальності випускники коледжів могли продовжити навчання за скороченою програмою. На магістратуру – майже 41 тисяч", - повідомив міністр освіти.

Окрім того, за словами міністра, у жовтні 2013 року, згідно з державним замовленням, передбачається відкрити 7 тисяч 528 місць в стаціонарній аспірантурі та 570 місць – у стаціонарній докторантурі.

Як відомо, вступна кампанія до вищих навчальних закладів розпочнеться 1 липня.

Освіта.ua
29.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вячеслав
Бюджет должен составлять 51% от количества абитуриентов, в том году говорил Тигипко в том году. Бюджет уменьшили только на 4% для бакалавров, так что ничего почти не поменяется по сравнению с прошлым годом.
kralia
Выпускников в этом году свыше 300 тысяч.И вы считаете,что 85 тыс бюджета это много?
DR
Табачнику вірити не можна ))
Oleg
вот 3 дня назад говорили же, что будет 85 тысяч. Или это очередная "утка"?
ФМ
Для Oleg: 85 000 набір на бакалавра виключно на денну форму в ВНЗ підпорядковані МОН, це не те саме що у всі державні ВНЗ і на всі фроми навчання
Oleg
меня интересует только то, сколько бюджетных мест будет для детей, которые идут в институт после школы. Столько же сколько и в прошлом году? Или меньше? я или глупый или понять не могу
Коментувати