У ПР розуміють необхідність розвитку вищої освіти, - Гриневич

Голова освітнього парламентського комітету висловила сподівання про те, що парламентські фракції зможуть домовитися про підтримку законопроекту про вищу освіту, розробленого групою Згуровського

У ПР розуміють необхідність розвитку вищої освіти, - Гриневич

Про це Лілія Гриневич повідомила під час перебування в Харкові.

Вона нагадала, що Комітет Верховної Ради з питань науки і освіти рекомендував парламенту прийняти за основу проект закону про вищу освіту №1187-2, а також відхилити опозиційний і провладний законопроекти про вищу освіту.

"У Партії регіонів є люди, які вже сьогодні чудово усвідомлюють, що нам потрібен новий імпульс для розвитку вищої освіти. Ми не можемо далі займатися цією стагнацією, тому що якщо ми зараз приймемо закон, який буде консервувати ситуацію, ніякого реального підвищення якості освіти не відбудеться", - зазначила Гриневич.

Зокрема вона згадала Сергія Тігіпко, який курував розробку законопроекту групи Згуровського під час роботи в Кабінеті Міністрів та представника президента в парламенті Юрія Мірошниченко, який за її словами багато зробив для напрацювання законопроектів про вищу та навіть вносив власний законопроект про вищу освіту.

"Тобто я розраховую, що у Партії регіонів є багато людей, які усвідомлюють необхідність оновленої моделі вищої освіти в України, і в процесі переговорів, переконання ми зможемо досягти більшості голосів в парламенті", - наголосила Лілія Гриневич.

Освіта.ua
28.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
В.Задорский
Нет ли у вас возможности просмотреть серию моих статей в блоге liga.net по проблемам реформ высшей школы. Вчерашняя статья: Рынок труда - предтеча реформы ВШ. Кто - Д.Фирташ или С.Тигипко? http://blog.liga.net/user/vzadorskiy/article/11530.aspx С уважением, В.Задорский Prof.William Zadorsky Ukrainian State University of Chemical Engineering ecofond@gmail.com zadorsky@mail.com www.invest.ho.ua http://ukrainebiz.com/TechProposals.htm www.zadorsky.8m.com http://zadorskiy.livejournal.com http://blog.liga.net/user/vzadorskiy/Default.aspx +380567440210 +380509976559 +380936429540
aladdin85
Наконец-то более-менее пришли к единому варианту, всё-таки самым нейтральным (и, наверное, как следствие, самым рациональным) оказался законопроект № 1187-2.