Україна отримає доступ до інформації Elsevier та даних Scopus

Вищі навчальні заклади України отримали доступ до контенту наукової інформації Elsevier та бази даних Scopus

Україна отримає доступ до інформації Elsevier та даних Scopus

У прес-службі Міністерства освіти і науки повідомили, що в Амстердамі відбулося підписання Декларації про наміри стосовно співробітництва щодо забезпечення доступу провідних вищих навчальних закладів України до контенту світового постачальника наукової інформації "ЕЛЗЕВІР", з метою отримання доступу до контенту інформаційно-наукової системи бази даних "СКОПУС".

Декларацію підписали перший заступник міністра освіти і науки України Євген Суліма та виконавчий директор з міжнародних продажів компанії "ЕЛЗЕВІР" Чарлі Палландт.

Окрім того, одразу було передано два українських наукових видання – вісник Чернігівського державного технологічного університету (технічні та економічні науки) на експертизу щодо включення до науковометричної бази даних "СКОПУС".

У Міністерстві освіти зазначають, що протягом минулого року профільним відомством спільно з представниками компанії "ЕЛЗЕВІР" проводилися переговори щодо визначення організаційно-економічного механізму доступу вищих навчальних закладів України до інформаційно-наукової системи бази даних "СКОПУС".

З огляду на необхідність повноцінної інтеграції української науки у світову, та з метою забезпечення входження провідних українських ВНЗ до основних міжнародних рейтингів найкращих університетів світу, отримання доступу до однієї з найкращих науково-метричних баз даних у сфері науково-технічної інформації є вкрай актуальною потребою університетського сектору освітньої галузі.

Доступ до контенту "ЕЛЗЕВІР" дозволить українським вченим університетського сектору освіти користуватися публікаціями провідних світових вчених за результатами актуальних досліджень, привернути увагу до результатів досліджень українських вчених на світовому рівні. Доступ до контенту дозволяє здійснювати підтримку робочого процесу дослідження в міжнародному контексті, впливає на підвищення якості досліджень.

Освіта.ua
24.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дрон
Уточните, для всех университетов Украины или избранных?