В КНУКіМ відбувся фестиваль дизайну і реклами "PRO-ART Design: Новий вимір"

У Київському національному університеті культури і мистецтв вчетверте стартував Всеукраїнський фестиваль дизайну і реклами, головною метою якого є відкриття нових талантів

В КНУКіМ відбувся фестиваль дизайну і реклами "PRO-ART Design: Новий вимір"

Конкурсно-освітній захід в КНУКіМ об’єднав студентів вишів за напрямами підготовки "Дизайн" і "Перукарське мистецтво та декоративна косметика".

Також у творчому змаганні взяли участь креативні школярі та випускники середніх спеціалізованих навчальних закладів: дизайнери середовища, одягу, зачісок, рекламісти, графіки, модельєри-перукарі, стилісти та візажисти представили на фестивалі свої найкращі роботи.

Головною метою щорічного фестивалю є відкриття нових талантів та пошук креативних дизайнерських ідей.

Головним завданням насиченої програми фестивалю стало різнобічне представлення інноваційних дизайнерських рішень і обмін досвідом. Саме тому в рамках молодіжного фесту відбулися численні майстер-класи провідних дизайнерів світу, покази конкурсних робіт, прес-конференція, урочистості з нагоди відкриття фестивалю, грандіозна церемонія нагородження переможців і незабутній святковий концерт.

Відкриваючи молодіжний фестиваль голова журі, професор, ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський привітав усіх конкурсантів, журі та поважних гостей, які завітали до КНУКіМ з Великої Британії та Російської федерації.

"Київський національний університет культури і мистецтв уже чотири роки поспіль проводить Всеукраїнський фестиваль дизайну і реклами. Дизайн сьогодні є високим мистецтвом і престижною сферою сучасного життя. Хочеться, щоб Україна була красивою європейською державою, щоб люди одягалися сучасно та модно", - зазначив ректор Михайло Поплавський під час відкриття заходу.

"Чимало лауреатів попередніх фестивалів дизайну і реклами КНУКіМ уклали контракти на роботу із найвідомішими вітчизняними та міжнародними дизайнерськими компаніями. Кращі з кращих вже працюють у Європі, кращі з кращих працюють сьогодні і в Україні", - повідомив ректор Київського національного університету культури і мистецтв.

Загалом за звання найкращого дизайнера боролися майже 200 учасників у різних напрямках. Оцінювало їхні роботи професійне журі. Найталановитіших визначали провідні майстри України у сфері графічного дизайну, реклами, поліграфії, інтер’єру, ландшафту, дизайну одягу та перукарського мистецтва. Серед них: професор кафедри дизайну середовища Московського архітектурного інституту В’ячеслав Колейчук, професор КНУКіМ, віце-президент Української секції Міжнародної асоціації арт-критиків AICA (ЮНЕСКО) Ольга Лагутенко, викладач Університету креативних мистецтв у Лондоні Юлія Поліщук, провідний дизайнер одягу України, викладач КНУКіМ Анна Бублік, власниця будинку моди "Larisa Lobanova" Лариса Лобанова,  відомі дизайнери одягу України, власниці торгової марки "V&Z" Тетяна Земскова та Олена Ворожбіт…

Під час фестивалю кожен присутній міг ознайомитись із конкурсними роботами молодих дизайнерів. Переглядаючи їхні роботи, журі було одностайним: українські студенти з гордістю можуть представляти Україну на серйозних міжнародних конкурсах.

Куратор проекту, директор Інституту дизайну і реклами КНУКіМ Вікторія Соломатова раділа, що багато учасників фестивалю - її вихованці. "В Інституті дизайну та реклами Київського національного університету культури і мистецтв створені комфортні умови для реалізації креативних, інноваційних проектів та ідей. Навчально-творчий процес в інституті, спрямований на особистісно-орієнтовну модель підготовки майбутніх українських дизайнерів", - підкреслила професор КНУКіМ, куратор проекту, директор Інституту дизайну і реклами КНУКіМ Вікторія Соломатова.

Список переможців IV Всеукраїнського фестивалю дизайну і реклами "PRO-ART Design: Новий вимір" Київського національного університету культури і мистецтв та фото звіт зі заходу можна переглянути за наступним посиланням.

Освіта.ua
23.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів