Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Міносвіти готується до вступної кампанії
Міносвіти готується до вступної кампанії

Представники профільного міністерства проведуть регіональні наради щодо внесення відомостей від вищих навчальних закладів до Єдиної електронної бази з питань освіти

Міносвіти готується до вступної кампанії

Згідно з відповідним наказом МОН у нарадах візьмуть участь проректори, секретарі приймальних комісій та фахівці, які відповідатимуть за внесення відомостей та даних від вищих навчальних закладів до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Керівникам вищих навчальних закладів необхідно забезпечити участь у нарадах-семінарах зазначених осіб.

Наради-семінари відбудуться за участі представників департаменту вищої освіти МОН, Українського центру оцінювання якості освіти, ДП "Інфоресурс".

Іншим наказом профільного відомства передбачено до 1 липня підключення усіх професійно-технічних навчальних закладів до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Технічне та технологічне супроводження процесу підключення професійно-технічних навчальних закладів до ЄДЕБО покладене на ДП "Інфоресурс".

Як відомо, під час вступної кампанії 2013 року абітурієнти зможуть подавати заяву про вступ до вищого навчального закладу в паперовій або в електронній формі (Електронний вступ).

Заяви про вступ від всіх абітурієнтів мають заноситися до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Факт подання заяви в паперовій формі заноситься приймальною комісією до Єдиної бази безпосередньо під час подання абітурієнтом заяви, а факт подачі заяви в електронній формі фіксується у Єдиній базі автоматично. Користування електронною базою вищими навчальними закладами здійснюється на платній основі.

Освіта.ua
22.05.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!