Держзамовлення на підготовку ІТ-фахівців збільшено вдвічі

Цього року збільшено обсяги держзамовлення за технічними спеціальностями, зокрема вдвічі - за ІТ-технологіями, натомість зменшено фінансування на підготовку юристів, економістів та маркетологів

Держзамовлення на підготовку ІТ-фахівців збільшено вдвічі

Уряд затвердив державне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів для державних потреб у 2013 році.

Відповідну постанову прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 20 травня 2013 року.

За повідомленням прес-служби уряду, зведений обсяг фінансування на ці цілі становить 24,7 млрд грн, що на 5,6 % більше, ніж у 2012 році.

У Кабінеті Міністрів зазначають, що при формуванні держзамовлення враховано потреби у фахівцях та збільшено обсяги держзамовлення за технічними спеціальностями, зокрема вдвічі - за ІТ-технологіями.

Натомість зменшено держзамовлення юристів, економістів-міжнародників, менеджерів з маркетингу. В уряді зазначають, що "перевиробництво" з цих спеціальностей приводило до того, що випускники вищих навчальних закладів не могли знайти роботу за фахом.

Так, більше фахівців готуватимуть за напрямами підготовки: інформатика, системний аналіз, комп’ютерні науки, комп’ютерна інженерія, програмна інженерія, системна інженерія, автоматизовані та комп’ютерно-інтегровані технології, мікро- і наноелектроніка, телекомунікації, безпека інформаційних і комунікаційних систем, система технічного захисту інформації, управління інформаційною безпекою тощо.

Освіта.ua
20.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
тт
Держзамовлення збільшили, але кількість зацікавленних в науці людей залишилассь незмінною. шило на мило...
Василь
Якщо я правильно зрозумів, якщо раніше було 25 місць ліцензованого обсягу, то тепер стане 50?
бу бу
Чудово!
Галка
фу, лучше бы не делали и не сокращали экономистов и юристов.
Мышко
Теперь будет "перевиробництво" IT специалистов!!!!
антидот
Для Мышко: Не будет.Получат "корочку",а работать будут,кто где пристроится.На выходе сильных специалистов будет по-прежнему не много.
Коментувати
Александр
респект им)
sceptik
Все это замечательно,НО!Поинтересуйтесь,какую зарплату будут платить новоиспеченным специалистам.Зачастую она ниже,чем у тех же юристов-финансистов.А нагрузка на мозги в инженерно-технических вузах несравнима с экономико-правовыми.Так что радоваться рано.
Александр
Для sceptik: тем, кто только поступает ещё рано думать о зарплате, да и у IT всегда была хорошая зарплата
антидот
Для Александр: Странное заявление.Особенно в сегодняшних реалиях.Или вы,как Тигипко,считаете,что человек после вуза должен работать бесплатно?
Коментувати
Богдан
нормуль )) те що треба )) )
Дмитро
Ура!Вони все вірно зробили!Молодці!