Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Держзамовлення на підготовку ІТ-фахівців збільшено вдвічі
Держзамовлення на підготовку ІТ-фахівців збільшено вдвічі

Цього року збільшено обсяги держзамовлення за технічними спеціальностями, зокрема вдвічі - за ІТ-технологіями, натомість зменшено фінансування на підготовку юристів, економістів та маркетологів

Держзамовлення на підготовку ІТ-фахівців збільшено вдвічі

Уряд затвердив державне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів для державних потреб у 2013 році.

Відповідну постанову прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 20 травня 2013 року.

За повідомленням прес-служби уряду, зведений обсяг фінансування на ці цілі становить 24,7 млрд грн, що на 5,6 % більше, ніж у 2012 році.

У Кабінеті Міністрів зазначають, що при формуванні держзамовлення враховано потреби у фахівцях та збільшено обсяги держзамовлення за технічними спеціальностями, зокрема вдвічі - за ІТ-технологіями.

Натомість зменшено держзамовлення юристів, економістів-міжнародників, менеджерів з маркетингу. В уряді зазначають, що "перевиробництво" з цих спеціальностей приводило до того, що випускники вищих навчальних закладів не могли знайти роботу за фахом.

Так, більше фахівців готуватимуть за напрямами підготовки: інформатика, системний аналіз, комп’ютерні науки, комп’ютерна інженерія, програмна інженерія, системна інженерія, автоматизовані та комп’ютерно-інтегровані технології, мікро- і наноелектроніка, телекомунікації, безпека інформаційних і комунікаційних систем, система технічного захисту інформації, управління інформаційною безпекою тощо.

Освіта.ua
20.05.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
тт
Держзамовлення збільшили, але кількість зацікавленних в науці людей залишилассь незмінною. шило на мило...
Василь
Якщо я правильно зрозумів, якщо раніше було 25 місць ліцензованого обсягу, то тепер стане 50?
бу бу
Чудово!
Галка
фу, лучше бы не делали и не сокращали экономистов и юристов.
Мышко
Теперь будет "перевиробництво" IT специалистов!!!!
антидот
Для Мышко: Не будет.Получат "корочку",а работать будут,кто где пристроится.На выходе сильных специалистов будет по-прежнему не много.
Коментувати
Александр
респект им)
sceptik
Все это замечательно,НО!Поинтересуйтесь,какую зарплату будут платить новоиспеченным специалистам.Зачастую она ниже,чем у тех же юристов-финансистов.А нагрузка на мозги в инженерно-технических вузах несравнима с экономико-правовыми.Так что радоваться рано.
Александр
Для sceptik: тем, кто только поступает ещё рано думать о зарплате, да и у IT всегда была хорошая зарплата
антидот
Для Александр: Странное заявление.Особенно в сегодняшних реалиях.Или вы,как Тигипко,считаете,что человек после вуза должен работать бесплатно?
Коментувати
Богдан
нормуль )) те що треба )) )
Дмитро
Ура!Вони все вірно зробили!Молодці!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!