Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Більшість ВНЗ компетентно працюють з електронною базою
Більшість ВНЗ компетентно працюють з електронною базою

У Міносвіти обговорили питання роботи приймальних комісій вищих навчальних закладів з Єдиною державною електронною базою з питань освіти, яка використовуватиметься під час вступної кампанії

Більшість ВНЗ компетентно працюють з електронною базою

15 травня відбулася виробнича нарада з керівниками вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації щодо функціонування Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО).

У нараді взяли участь представники державного підприємства "Інфоресурс", представники та адміністратори ЄДЕБО вітчизняних вищих навчальних закладів.

Як зазначив заступник міністра Євген Суліма, незабаром початок чергової вступної кампанії, а результати минулих років дають можливість оцінити ситуацію на сьогодні.

"За допомогою Єдиної державної електронної бази з питань освіти у 2011 році приймальними комісіями вищих навчальних закладів було зареєстровано майже 400 тисяч заяв від 150 тисяч вступників, що становило близько половини від усіх поданих заяв", - повідомив Суліма.

"У 2012 році на програму молодшого спеціаліста в Єдиній державній електронній базі з питань освіти було зареєстровано 315 834 заяви, на програму бакалавра 1 319 673 заяви, на програму спеціаліста 275 966 заяв, на програму магістра 126 924 заяви. Всього ж за всіма освітньо-кваліфікаційними рівнями було зареєстровано майже 2 млн. 40 тис. заяв вступників", - поінформував Євген Суліма.

Окрім того, перший заступник міністра наголосив, що абсолютна більшість вищих навчальних закладів працює з ЄДЕБО компетентно і професійно.

Під час наради обговорено низку актуальних питань щодо роботи вищих навчальних закладів в Єдиній державній електронній базі з питань освіти. Представники ВНЗ висловили свої зауваження та пропозиції щодо покращення роботи приймальних комісій і ЄДЕБО.

Як відомо, під час вступної кампанії у 2013 році, абітурієнти матимуть можливість подати заяву про вступ до вищого навчального закладу в електронній формі за допомогою системи Електронний вступ.

Освіта.ua
16.05.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!