У 2014 році уряд підвищить стипендії для відмінників

Кабмін ухвалив постанову, якою передбачено збільшення академічних стипендій для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються на "відмінно"

У 2014 році уряд підвищить стипендії для відмінників

Відповідну постанову "Про внесення змін до Порядку призначення і виплати стипендій" прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 13 травня, повідомляє прес-служба уряду.

У Кабміні зазначають, що документ прийнято на виконання відповідного доручення президента, а його проект було погоджено з представниками студентського самоврядування та ректорами.

Метою постанови є збільшення розмірів академічних стипендій для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються на «відмінно», а також для студентів, яким призначені іменні та персональні академічні стипендії навчальних закладів.

Відповідно до постанови, збільшуються розміри підвищення до стипендій для студентів вишів І-ІІ рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста або бакалавра: з 50 до 70 гривень. Також буде збільшено підвищення до стипендії для майбутніх бакалаврів, спеціалістів і магістрів вишів ІІІ –ІV рівня акредитації: з 85 до 120 гривень. Постанова набуває чинності з 1 січня 2014 року.

Про підвищення стипендій для інших категорій студентів вищих навчальних закладів України в уряді не повідомляють.

Освіта.ua
13.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Про які 85 грн Ви говорите? У ВНЗ 4 рівня акредитації в мене підвищена стипендія, а це на 60 грн більше звичайної, а не на 85!!!
xxx
Але навіть така сума не дотягує тих 25%, які отримували додатково відмінники раніше. Невже зараз вони не вартують кращого стимулювання?
Tsurak Oksana
На тобі, студенте, 20 копійок і ні в чому собі не відмовляй...
чесний
Сильно
Ольга Ильницкая
из каких это бабок? Сейчас вот сыну в винницком педе урезали с нового года стипендию на 200 грн и ничего к стати не объяснили. откуда эта воровская власть деньги будет брать на образование? Не из собственных карманов ли?
Студент
Для Ольга Ильницкая : из вашего же кармана возьмет
не молчите
Для Ольга Ильницкая : Это явно местный вузовский беспредел. Стоит поднять вопрос повыше.
Коментувати