Міносвіти оголошено конкурс проектів наукових досліджень

Метою щорічного конкурсу є підвищення наукового рівня фундаментальних досліджень, практичної цінності прикладних досліджень і розробок вищих навчальних закладів та наукових установ

Міносвіти оголошено конкурс проектів наукових досліджень

Відповідно до наказу профільного міністерства, конкурсний відбір проектів наукових досліджень і розробок буде проведений за участю вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та наукових установ, що належать до сфери управління МОН. Виконання проектів розпочнеться у 2014 році за рахунок коштів державного бюджету.

Ректорам вищих навчальних закладів та директорам наукових установ доручено до 21 червня 2013 року провести перший етап конкурсу. До 15 липня переліки проектів, що пропонуються до виконання за рахунок видатків державного бюджету, мають бути подані до департаменту наукової діяльності та ліцензування МОН.

Розгляд та затвердження результатів експертизи проектів наукових досліджень і розробок буде здійснено під час засідання Наукової ради міністерства не пізніше 15 жовтня. Після цього вищі навчальні заклади та наукові установи будуть поінформовані про результати конкурсу.

Освіта.ua
04.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга Ильницкая
Скажите на милость, где в разворованной стране могут ПРИЛОЖИТЬСЯ эти "дослидження". науки нету, образование на грани, медицина - труп, народ скоро начнет одежду менять на продукты. О чем вы, милейшие?
Ирина Шульгина
Для Ольга Ильницкая : а чтобы зарубежные университеты могли отобрать самых талантливых? У нескольких знакомых дети в старших классах учатся, так даже не рассматривают возможность учебы здесь. Как минимум Москва или Варшава
Коментувати