Міносвіти вдосконалюватиме систему підготовки ІТ-фахівців

Уряд доручив міністерству розробити дієвий механізм гармонізації системи підготовки ІТ-фахівців вимогам сучасних ІТ-кампаній

Міносвіти вдосконалюватиме систему підготовки ІТ-фахівців

Про це повідомляють у прес-службі МОН, зазначаючи, що 23 квітня відбулося засідання робочої групи, яка має гармонізувати систему підготовки ІТ–фахівців з вищою освітою із сучасними вимогами IT–індустрії.

У засіданні взяли участь представники департаменту вищої освіти, ІТ-компаній та вищих навчальних закладів.

Під час наради зазначено, що останнім часом галузь інформаційних технологій вийшла на передові позиції ринку України за темпами розвитку, тим самим демонструючи чималий потенціал та резерви для подальшого успішного зростання. Більше того, швидкість та масштаб розвитку дали можливість Україні посісти місце в першій п’ятірці країн – світових експортерів програмного забезпечення.

У МОН зазначають, що одним із завдань системи вищої освіти є забезпечення максимально можливої відповідності змісту освіти тим вимогам, які висуваються майбутньою професією випускника, а основними напрямами функціонування створеної робочої групи стане робота з гармонізації системи підготовки ІТ-фахівців з вищою освітою із сучасними вимогами IT-індустрії.

Освіта.ua
26.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Student
и все испортят, как всегда. страшно представить, какие эксперементы с нами поставят.как тот, что нам поставили ассемблер на первый семестр. сушите весла