Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Семиноженко вважає, що наука і освіта є основою інновацій
Семиноженко вважає, що наука і освіта є основою інновацій

Голова Держагентства з питань науки, інновацій та інформатизації вважає, що освіта і наука є основними конкурентними перевагами України у глобальній економіці

Семиноженко вважає, що наука і освіта є основою інновацій

На цьому Володимир Семиноженко наголосив, виступаючи на семінарі "Вища освіта і наука" Національної академії педагогічних наук.

Як зазначив Голова Держінформнауки, Україна тримає дуже високий світовий рівень за якістю людського капіталу. А людський капітал – це запорука відтворення нових бізнесів і нових підходів, основа конкурентноздатності країни.

Серед основних досягнень вітчизняної науково-технічної сфери Семиноженко відзначив високу винахідницьку активність та значну кількість запатентованих інноваційних розробок, наявність потужного кадрового потенціалу.

"Наші досягнення - патенти і винаходи, наявність кваліфікованих наукових інженерних кадрів. Це підтверджує, що конкурентна перевага України знаходиться в науці", - констатував Семиноженко.

Симбіоз науки і освіти Голова Держінформнауки назвав основним чинником інноваційного розвитку нашої країни.

"Оскільки наука не робиться без освіти, то вимоги до якості вищої освіти в Україні сьогодні особливо жорсткі. Йдеться про встановлення інноваційних зв’язків між економікою і соціумом, перетворення будь-якої діяльності на інноватику. І я упевнений, що нашій країні все це до снаги", - резюмував Семиноженко.

Освіта.ua
24.04.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виталий Бабенко
оно и видно, особенно по финансированию!! ведь в бюджете 2013 года прокуратура финансируется на 20% лучше, чем наука!! по словам председателя профсоюза работников НАН Украины, кандидата философских наук Анатолия Широкова: «В советское время работать в науке было престижно. И не только потому, что это почетно, но и потому, что ученые по зарплате были на третьем месте. Сейчас — тоже на третьем, только с конца списка. Зарплаты у нас, как у дворников»! так что ценят научных сотрудников, как метла и ведра, зато как красиво рассказывают!!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!