Семиноженко вважає, що наука і освіта є основою інновацій

Голова Держагентства з питань науки, інновацій та інформатизації вважає, що освіта і наука є основними конкурентними перевагами України у глобальній економіці

Семиноженко вважає, що наука і освіта є основою інновацій

На цьому Володимир Семиноженко наголосив, виступаючи на семінарі "Вища освіта і наука" Національної академії педагогічних наук.

Як зазначив Голова Держінформнауки, Україна тримає дуже високий світовий рівень за якістю людського капіталу. А людський капітал – це запорука відтворення нових бізнесів і нових підходів, основа конкурентноздатності країни.

Серед основних досягнень вітчизняної науково-технічної сфери Семиноженко відзначив високу винахідницьку активність та значну кількість запатентованих інноваційних розробок, наявність потужного кадрового потенціалу.

"Наші досягнення - патенти і винаходи, наявність кваліфікованих наукових інженерних кадрів. Це підтверджує, що конкурентна перевага України знаходиться в науці", - констатував Семиноженко.

Симбіоз науки і освіти Голова Держінформнауки назвав основним чинником інноваційного розвитку нашої країни.

"Оскільки наука не робиться без освіти, то вимоги до якості вищої освіти в Україні сьогодні особливо жорсткі. Йдеться про встановлення інноваційних зв’язків між економікою і соціумом, перетворення будь-якої діяльності на інноватику. І я упевнений, що нашій країні все це до снаги", - резюмував Семиноженко.

Освіта.ua
24.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виталий Бабенко
оно и видно, особенно по финансированию!! ведь в бюджете 2013 года прокуратура финансируется на 20% лучше, чем наука!! по словам председателя профсоюза работников НАН Украины, кандидата философских наук Анатолия Широкова: «В советское время работать в науке было престижно. И не только потому, что это почетно, но и потому, что ученые по зарплате были на третьем месте. Сейчас — тоже на третьем, только с конца списка. Зарплаты у нас, как у дворников»! так что ценят научных сотрудников, как метла и ведра, зато как красиво рассказывают!!!