Громада може ефективно тиснути на владу, - Гриневич

Голова профільного комітету Лілія Гриневич зазначила, що університет ім. Гжицького врятовано від реорганізації завдяки активній позиції громади

Громада може ефективно тиснути на владу, - Гриневич

"Один з найстаріших вищих навчальних закладів Східної Європи врятовано від фактичного знищення: на засіданні Кабміну було скасовано попереднє рішення уряду про реорганізацію Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Гжицького", - сказала голова Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич.

За її словами таке рішення стало результатом небайдужої позиції до своєї долі викладачів та студентства університету, які не сиділи склавши руки, а зверталися до всіх інстанцій, що можуть допомогти. Комітет з питань науки і освіти двічі звертався до Кабінету Міністрів з цього приводу.

Лілія Гриневич підкреслила, що скасування урядом свого рішення засвідчує, що громада може ефективно тиснути на владу.

"Наступні кроки – зупинення так званої оптимізації мережі загальноосвітніх шкіл, а також закладів позашкільної освіти, - зазначила Лілія Гриневич. - Серед першочергових завдань також зміни моделі вищої освіти в Україні та створення законодавчих умов для розвитку національної науки".

Освіта.ua
15.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів