Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти День відкритих дверей в Інституті післядипломної освіти "КРОК"
День відкритих дверей в Інституті післядипломної освіти "КРОК"

18 квітня Інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету "КРОК" запрошує на День відкритих дверей.

День відкритих дверей в Інституті післядипломної освіти "КРОК"

У рамках заходу Інститут презентуватиме магістерські програми напряму "Специфічні категорії" та програми перепідготовки з економіки та менеджменту, також свої освітні проекти представить Бізнес-школа "КРОК".

Програма Дня відкритих дверей буде цікава представникам бізнесу, фахівцям, які бажають підвищити свій професійний рівень та здобути нові знання за перспективною унікальною спеціальністю, випускникам бакалаврату та магістратури.

Серед освітніх новинок цього навчального року – спеціалізація "Корпоративна соціальна відповідальність» на магістерській програмі "Адміністративний менеджмент" та спеціалізація "Бізнес-право" на магістерській  програмі "Бізнес-адміністрування". Тим, хто бажає здобути диплом європейського вузу, буде цікава міжнародна МВА-програма, реалізована у партнерстві зі швейцарською бізнес-школою Swiss Montreux Business School.

Гості Дня відкритих дверей отримають сертифікат для безкоштовного проходження профорієнтаційного тестування "Прокар’єра". Тестування допоможе краще зрозуміти власні здібності та потреби і, можливо, скоригувати шляхи подальшого професійного розвитку.

Отримати детальну інформацію про освітні проекти, а також про програму лояльності для випускників Університету "КРОК", безпосередньо поспілкуватися з керівниками напрямів зможе кожен бажаючий, завітавши 18 квітня за адресою: Київ, вул. Лагерна, 30-32, ауд. 245. Початок заходу – о 19.00. Реєстрація з 18.30.

Контактна інформація: (044) 450-71-39, (044) 455-69-79 (внутрішній 127).

Більше про програми – на http://fpo.krok.edu.ua

Освіта.ua
12.04.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег Вікторович
Знаю деяких викладачів з цього навч. закладу, Морозова, Середніченко, Кравцова, так це повні "0" які потають точку безбитковості і показник NPV. А в загалі доволі пристойний навчальний заклад. Я, колишній студент магістерської програми "Управління проектами"

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!