Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти ІТ-компанії мають стати учасниками навчального процесу
ІТ-компанії мають стати учасниками навчального процесу

Про це віце-прем’єр Костянтин Грищенко сказав під час наради з питань підготовки IT-спеціалістів в рамках свого візиту до Харківської області

ІТ-компанії мають стати учасниками навчального процесу

Під час наради обговорювалися питання участі IT-компаній в освіті студентів, а також захисту авторського права та інтелектуальної власності.

"Сьогодні ми зустрічаємося з представниками галузі, однієї з провідних в даний час, від якої залежить розвиток України, як і всього світу. Вона сьогодні так само важлива, як і машинобудування. Не випадково у всьому світі авторське право на програмні розробки захищається на тому самому рівні, що і літературні твори або наукові відкриття. Велике значення має якість підготовки спеціалістів, щоб вони залишали вузи вже підготовленими кваліфікованими співробітниками, які можуть одразу долучитися до роботи", - зазначив Грищенко.

"Наше завдання – зробити українські ІТ-компанії безпосередніми учасниками навчального процесу через забезпечення виробничої практики, підключення представників галузі для проведення семінарів та майстер-класів, надання порад щодо корегування освітніх програм відповідно до потреб ринку, що швидко змінюється", - наголосив віце-прем’єр.

Освіта.ua
05.04.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга Ильницкая
И все бы было хорошо, но вот такое маленькое примечание:материальная база вузов. а самое главное, о чем стыдливо не упомянул выступающий - КУДА пойдут работать эти специалисты, если в Украине рыги разворовали что толко на глаза попадало? КОМУ, у нас они нужны. Вот и получается, что готовим для разумных ст ран, а сами как сидели в ж* так и сидеть будем. Я вот прочла антикризисную программу КП, там есть ОООчень интересные идеи! Далеко не все в Союзе было прохо. теперь это констатируют даже помаранчпевые
V.V.
Повністю підтримую. Але чи будуть зацікавлені в цьому самі компанії щоб витрачати на цей процес свій час та свої гроші.
VV
Повністю підтримую. Але чи будуть зацікавлені в цьому самі компанії щоб витрачати на цей процес свій час та свої гроші.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!