Грищенко попросив Міносвіти організувати прозорий вступ

Віце-прем’єр Костянтин Грищенко висловив переконання, що цьогорічна вступна кампанія має бути прозорою та добре підготовленою

Грищенко попросив Міносвіти організувати прозорий вступ

Про це Грищенко сказав під час наради голів регіональних рад ректорів вищих навчальних закладів України.

"Міністерством освіти і вами зроблено чимало у сфері освіти, що й забезпечило фактично дієздатність національної вищої школи. Водночас вища освіта потребує системних змін. Ці завдання визначені Національним планом дій на 2013 рік, затвердженим Указом Президента України. Ці завдання ставляться суспільством. Одним із актуальних питань сьогодні є процес вдосконалення прийому до вищих навчальних закладів", - заявив віце-прем’єр, звертаючись до учасників зібрання.

"Переконаний, що цьогорічна вступна кампанія має бути прозорою та добре підготовленою. Тому, прошу ректорів ефективно та відповідально підійти до підготовчих заходів, а Міністерству освіти взяти процес підготовки під свій контроль", - сказав Грищенко.

Під час зустрічі учасниками також було обговорено питання розвитку системи вищої освіти, зокрема, питання формування і розміщення державного замовлення на підготовку кадрів, оптимізації мережі вищих навчальних закладів та використання новітніх інформаційних технологій в українських вищих навчальних закладах.

Учасниками наради, з поміж інших, були обговорені питання автономії вищих навчальних закладів, фінансування та міжнародної діяльності.

Як відомо, Президент Янукович затвердив Національний план дій на 2013 рік, що визначає кроки реформування освіти, у відповідності з якими чиновники реформуватимуть галузь у цьому році.

Освіта.ua
04.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама
Попросил...Так тихо попросил...
Виталий Бабенко
ну, если вступительная компания будет настолько же прозрачной, как и все остальное в государстве, то пора мне уже начинать собирать деньги на учебу детей, вот только тогда и на продукты ничего не останется!!! мама когда поступала, действительно, все было прозрачно и никто об этом не говорит, просто при коммунистах порядок в государстве был!!! а на нынешнюю власть и оппозицию по-больше бы коммунистов, так смотри и толк был!!!!!!!!