Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Міносвіти анулювало ліцензію ще однієї академії
Міносвіти анулювало ліцензію ще однієї академії

Київській академії міжнародної економіки та міжнародних відносин анульовано ліцензію на надання освітніх послуг у сфері вищої освіти

Міносвіти анулювало ліцензію ще однієї академії

29 березня під головуванням міністра освіти і науки відбулося засідання Акредитаційної комісії, на якому було розглянуто інформацію про результати перевірки Державною інспекцією навчальних закладів приватного вищого навчального закладу ЗАТ "Київська академія міжнародної економіки та міжнародних відносин".

У Державній інспекції навчальних закладів повідомили, що у ході інспектування освітньої діяльності зазначеного ВНЗ встановлено невиконання навчальних планів в цілому за рік навчання на 49%. Така ситуація є системною на всіх курсах підготовки бакалаврів.

Крім того, інспекцією зафіксовано непоодинокі випадки викладання лекційних годин викладачами без наукових ступенів та вчених звань. Навчальним закладом порушуються права студентів - всі договори на навчання студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр" укладені не на весь період навчання, а на кожний навчальний рік окремо, загальна вартість освітньої послуги не зазначена, а для оплати державної атестації передбачений окремий договір.

"Також встановлено, що контингент студентів денної форми навчання в цілому по Академії становить 29 осіб, при нормі не менше 200 осіб для одного факультету, а в зазначеному ВНЗ функціонує два факультети. На випусковій кафедрі економіки підприємства за основним місцем роботи працює лише чотири працівники, на кафедрі міжнародної економіки і міжнародних відносин лише два працівники мають наукові ступені та вчені звання. Кафедра фізичного виховання взагалі не створена", - зазначають у Держінспекції.

За численні повторні порушення Ліцензійних умов та вимог інших нормативно-правових актів, Акредитаційна комісія ухвалила рішення про анулювання ліцензії навчальному закладу на надання освітніх послуг у сфері вищої освіти зі всіх спеціальностей з 1 липня 2013 року.

У Державній інспекції навчальних закладів зазначають, що всі студенти навчальних закладів, ліцензії яких анульовано, будуть переведені до інших вищих навчальних закладів на ті ж спеціальності та без погіршення умов контракту, за яким вони навчалися.

Освіта.ua
30.03.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Шульгина
Но туда же вступали дети и учились, что теперь делать с этими дипломами? Вся система образования коррумпирована. любой дурак открывает себе ВУЗ, и только через какое-то время "стает понятно", что там профессоров-то и нет. Система приватных ВУЗ дискредитирована до невозможности. Все-таки в советское время тоже были взятки, тоже престижные факультеты по знакомству только, но не было таких шарашкиных контор, где учишь ребенка, а потом сюрприз - отобрали лицензию

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!