У "Свободі" хочуть знати про платні послуги для студентів НАУ

Народний депутат Андрій Іллєнко вимагає надати інформацію про здирництво зі студентів Національного авіаційного університету

У "Свободі" хочуть знати про платні послуги для студентів НАУ

Як повідомляє прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат Андрій Іллєнко направив міністру освіти і науки та ректору Національного авіаційного університету депутатське звернення з вимогою надати вичерпну інформацію про платні послуги для студентів університету.

За словами Іллєнко, до нього звернулися студенти Національного авіаційного університету зі скаргами на необґрунтовано високу ціну форми, неприйнятні умови проживання у гуртожитках НАУ та на інтернет-провайдера, який забезпечує інтернет-послугами гуртожитки університету.

"Як стверджують студенти, ціна на форму дуже завищена, а рівень стипендії не дозволяє її придбати. Також студенти скаржаться на постійні порушення умов проживання в гуртожитках НАУ і постійні погрози виселення з боку адміністрації. За їхніми словами, керівництво університету безпідставно зобов'язує студентів оплачувати певні послуги. Окрім цього, потрібно з'ясувати, на яких підставах провайдер "Паутіна-НАУ" забезпечує інтернет-послугами усі гуртожитки університету", – зазначив Іллєнко.

Андрій Іллєнко вимагає надати інформацію про нормативно-правові акти, які регулюють питання носіння форми для студентів та викладачів університету, про оплату за це 2012-го та 2013-го років, інформацію про компанії, які вигравали тендери на виготовлення форми для студентів та викладачів, документа, згідно з яким було вирішено провести новий тендер на виготовлення форми для студентів та викладачів НАУ тощо.

Окрім цього, народний депутат від "Свободи" вимагає надати перелік нормативно-правових актів, якими врегульоване питання функціонування гуртожитків НАУ, розселення студентів, оплати за проживання; повідомити інформацію про підприємство, яке виграло тендер на надання інтернет-послуг у гуртожитках НАУ, критерії, за якими був визначений переможець тендера, ціну на інтернет-послуги для кожного студента і її обґрунтування.

У свою чергу голова Київської "Студентської Свободи" Андрій Бардис повідомив, що після акції протесту проти дій адміністрації університету, що відбулася наприкінці лютого, на організаторів та студентів розпочався тиск.

"Після маршу студентів проти свавілля адміністрації, який відбувся 26 лютого, керівництво НАУ намагається ще більше загострити і без того критичну ситуацію в університеті. Студентів залякують виселенням, а також підняттям у майбутньому середнього бала для поселення в гуртожиток. Саме тому звернення народного депутата Андрія Іллєнка, в якому йдеться серед іншого і про ці проблеми, є вкрай важливим для студентства", - зазначив Бардис.

Освіта.ua
13.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ultras свобода
Поддерживаю "Свободу" без скандалов,драк,угроз изменений не сможет быть,а студенты вообще против формы! она не практична!темболие дизайнерам она не нужна!!!слишком много требует руководство НАУ,а сами ни чего не делают!и процветает корупция полным ходом,да и преподаватели не компитентны в своей специальности,не дают доступную информации для студентов,говорят что их мнение студентов не интересует!!
бюджетник
ЧесТно пИсчинке Люсе:"Папередники" всегда виноваты!НАУ уже давно скандально известен своими "порядками"!Их Вы оправдываете?
люся
когда оппозиция после своей революции пришла к власти то обучение повысилось с 5200 грн. до 16000грн. и почему-то совесть оппозиции молчала или сыто спала, поэтому если честно то проведите разборки с 2005 г тогда это будет чесно, а то в своем глазу бревна не видно, зато в чужом писчинку
yurii
Для люся: Во первых Свобода не пришла к власти полсе оранжевой революции. Стоимость обучения зависит от факультета. С 2005 года разборки были проведены. Если ты такая умная, что знаешь на сколько стоимость обучения поднялась. То надо бы и знать, что руководство вуза тоже с 2005 года сменилось!
Коментувати