Європейський інвестиційний банк хоче кредитувати українські ВНЗ

За словами віце-президента банку, кредит у розмірі 30 млн євро може бути використаний для придбання науково-дослідницького обладнання вузами України

Європейський інвестиційний банк хоче кредитувати українські ВНЗ

Міністр освіти Дмитро Табачник та віце-президент Європейського інвестиційного банку Антон Роп підписали Декларацію про наміри щодо співробітництва в сфері фінансування проектів в галузі вищої освіти.

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти, документом передбачено поглиблення співпраці у сфері фінансування проектів у галузі вищої освіти.

«Ми маємо неабиякий досвід, пов'язаний з реалізацією проектів у дослідницькій сфері, сфері наукових розробок, а також спорудження інфраструктурних об’єктів, зокрема, модернізацію будівель, які належать навчальним закладам», – поінформував віце-президент Європейського інвестиційного банку Антон Роп.

За його словами, наразі триває співпраця банку з Міністерством освіти щодо реалізації кредиту у розмірі 30 млн євро, який може бути використаний як інвестиції у вищі навчальні заклади України. Зокрема, за виділені кошти українські вузи матимуть можливість придбати науково-дослідницьке обладнання.

Міністр освіти Дмитро Табачник високо оцінив бажання банку співпрацювати з Україною.

«Ми високо цінуємо бажання Європейського інвестиційного банку співпрацювати з нами та розглядати проекти у сфері освіти і науки. У свою чергу, ми готові до співпраці в широкому спектрі освітньої галузі – починаючи від дошкільної освіти і закінчуючи нашим університетським сектором», - зазначив міністр освіти під час підписання документа.

Освіта.ua
13.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів