Ректорів просять взяти участь у міністерському рейтингу

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти звернувся до голів рад ректорів з проханням сприяти реалізації національного рейтингу університетів

Ректорів просять взяти участь у міністерському рейтингу

Як відомо, впровадження національного рейтингу університетів, як рейтингової системи, що має стимулювати підвищення якості та конкурентоспроможності вітчизняної вищої освіти, розпочато Міністерством освіти наприкінці 2011 року.

Безпосереднє оброблення показників діяльності вищих навчальних закладів на підставі первинних даних покладене на Інститут інноваційних технологій і змісту освіти. Інститут має здійснити обчислення параметрів системи рейтингового оцінювання та скласти рейтинг вищих навчальних закладів, результати якого згодом оприлюднюватиметься у засобах масової інформації.

Оскільки організаційне забезпечення проведення рейтингу здійснюється Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти, установа звернулася до голів рад ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з проханням активізувати участь вищих навчальних закладів у реалізації цього проекту.

В інституті нагадують, що відповідний лист Міністерства освіти і науки, який містить уніфіковану електронну форму подання матеріалів та відповідні рекомендації для вищих навчальних закладів щодо подання даних, направлено до вищих навчальних закладів ще всередині лютого.

Також, враховуючи актуальність та важливість проекту, в Інституті змісту освіти просять голів рад ректорів ВНЗ в регіонах здійснити контроль участі навчальних закладів у рейтингу – 2013 та надання ними достовірної інформації до 15 березня цього року.

Зазначимо, у Міністерстві освіти вважають, що національна система рейтингового оцінювання має стимулювати підвищення якості вищої освіти, її конкурентоспроможність на ринку освітніх послуг і ринку праці, а також участь вітчизняних вищих навчальних закладів у міжнародних рейтингах університетів.

Освіта.ua
12.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів