Уряд покращує розмір стипендій послідовно

У Міносвіти переконують, що уряд проводить послідовну політику щодо поліпшення стипендіального забезпечення студентства

Уряд покращує розмір стипендій послідовно

Прес-службою Міністерства освіти і науки поширено коментар у відповідь на публікації в ЗМІ про невиконання урядом доручення президента щодо перегляду розмірів академічних стипендій з урахуванням сучасних потреб, а також установлення обґрунтованої різниці між звичайною академічною стипендією та її підвищеним розміром, яке мало бути забезпечено до 1 березня 2013 року.

Зокрема, у повідомленні прес-служби Міносвіти зазначається, що питання стипендій постійно перебуває "в полі зору" уряду України.

"Нині Кабінетом Міністрів послідовно проводиться політика щодо поліпшення стипендіального забезпечення студентства, як загалом, так і окремих категорій, які найбільш потребують цієї підтримки від держави", - зазначили у профільному міністерстві.

Стосовно виконання доручення президента у Міністерстві освіти повідомили, що для встановлення обґрунтованої різниці між ординарною академічною стипендією та її підвищеним розміром, відомством розроблено та направлено на погодження проект постанови КМУ щодо збільшення розмірів академічних стипендій для студентів ВНЗ І - IV рівнів акредитації, які навчаються на "відмінно", а також, для студентів, яким призначені іменні та персональні академічні стипендії навчальних закладів.

Також у профільному відомстві зазначають, що на виконання доручення президента від 17 листопада 2012 року з 1 грудня 2012 року суттєво збільшені розміри академічних стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України.

"Студентам вищих навчальних закладів, яким призначена академічна стипендія Президента України, її розмір збільшено на 20 відсотків - до 1200 грн. на місяць, а для студентів, які отримують численні іменні або академічні стипендії, засновані Кабінетом Міністрів України, збільшення склало близько 30 відсотків - до 1100 грн. на місяць", - зазначають у відомстві.

Зазначимо, що академічні стипендії Президента України та Кабінету Міністрів України отримують близько 600 українських студентів.

Як повідомлялося раніше, уряд не виконав доручення президента щодо перегляду академічних стипендій з 1 березня 2013 року.

Освіта.ua
11.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олеся
також не виконується виплата академічної стипендії, яка була призначена 13 лютого відповідно до розпорядження кабміну.