Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Раді рекомендують ухвалити консолідований законопроект
Раді рекомендують ухвалити консолідований законопроект

Парламентський комітет з питань науки і освіти затвердив рекомендації комітетських слухань, що були присвячені законодавчому забезпеченню розвитку вищої освіти

Раді рекомендують ухвалити консолідований законопроект

Як відомо, комітетські слухання, в яких взяли участь автори законопроектів про вищу освіту, представники Міносвіти, вищих навчальних закладів, громадських освітянських і студентських організацій, відбулись наприкінці лютого.

Як повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної Ради, за результатами обговорення, учасники комітетських слухань вирішили рекомендувати, зокрема, Президенту України - доповнити програму економічних реформ конкретними заходами щодо розширення доступу до вищої освіти, підвищення конкурентоспроможності та інтеграції її в єдиний європейський простір, сприяння соціальному захисту учасників навчально-виховного процесу.

Також, Міністерству освіти і науки рекомендовано удосконалювати систему зовнішнього незалежного оцінювання випускників шкіл та сприяти удосконаленню процедури формування державного замовлення на підготовку фахівців.

У підсумку Верховній Раді рекомендовано розглянути в першому читанні три внесені проекти законів про вищу освіту з урахуванням пропозицій і рекомендацій слухань та доручити Комітету з питань науки і освіти підготувати і внести на розгляд парламенту консолідований проект закону "Про вищу освіту" на основі альтернативних законопроектів.

У профільному комітеті зазначають, що рекомендації було підтримано усіма присутніми.

Освіта.ua
11.03.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!