У Кабміні забули переглянути розміри студентських стипендій

Уряд не виконав доручення президента щодо забезпечення перегляду розмірів академічних стипендій, яке мав забезпечити до 1 березня 2013 року

У Кабміні забули переглянути розміри студентських стипендій

Про це заявив координатор громадської ініціативи "Студентський захист" Андрій Черних, повідомляє Українська правда.

Відповідно до доручення президента щодо вирішення актуальних проблем студентської молоді, Микола Азаров до 1 березня мав забезпечити перегляд розмірів академічних стипендій з урахуванням сучасних потреб, а також установлення обгрунтованої різниці між звичайною академічною стипендією та її підвищеним розміром.

"На сьогоднішній день мінімальна ординарна (звичайна) стипендія для учнів професійно-технічних навчальних закладів складає 275 гривень, для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації - 550 гривень, ІІІ-ІV рівня акредитації - 730 гривень. Визначення розмірів стипендій закріплено у постанові Кабміну", - зазначив Черних.

"Уряд повинен невідкладно прийняти рішення про підвищення розміру студентських стипендій на виконання доручення глави держави", - підсумував координатор громадської ініціативи "Студентський захист".

Як відомо, наприкінці лютого міністр освіти Дмитро Табачник запевнив, що студенти можуть очікувати на суттєве підвищення стипендій.

"Буде дійсно підвищена стипендія і суттєво. Крім того, збільшаться розміри так званих іменних стипендій – Президента, Верховної Ради, Кабміну і Міністерства", - сказав міністр освіти під час прес-конференції 25 лютого.

На уточнююче запитання, на скільки зростуть стипендії, Табачник відповів: "давайте я завізую у Мінфіні, пройдемо погодження і думаю, що до березневих свят буде все в порядку".

Освіта.ua
10.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана
Как это по-украински!о нужды простых людей!. Себя обеспечить не забывают!
Miya Elly
Обіцяного три роки чекають, ага.. За 700 грн дуже гарно проживеш місяць, а та підвищена стипендія більша АЖ НА 50 ГРН більша звичайної!
milona
Слова придуманы для лжи,а правду говорят поступки...
milona
гы))
yuraihip
Ах забыли. Бывает! А зарплаты не забыли они получить?
мама студента
А куда кабмину торопиться ? Тем более, что хоть раком стань, а лишнюю троечку препод все равно на сессии поставит . СТИПЕНДИИ НАДО ЭКОНОМИТЬ - нашему ПРезу на новый унитаз.
студент
А кто-то сомневался,что так будет?