Ківалову "однаково чий закон приймуть"

Співавтор законопроекту про вищу освіту від Партії регіонів Сергій Ківалов заявив, що не вступатиме в дискусію щодо авторства законопроекту про вищу освіту

Ківалову "однаково чий закон приймуть"

Про це повідомляє прес-служба народного депутата, який є співавтором одного з проектів закону про вищу освіту.

"Для мене не важливо, чиє саме прізвище буде стояти під поданням до Ради і надалі прийнятим законопроектом - Ківалов, Згурівський, Іванов, Петров, Сидоров тощо. Не в цьому справа", - йдеться у заяві народного депутата.

Він висловив упевненість, що закон повинен відповідати викликам сьогодення.

"Перше і головне, на що спрямовані наші законотворчі прагнення - доступність освіти для всіх бажаючих учитися, підвищення якості освіти і, як наслідок, насичення ринку праці України професіоналами", - заявив Ківалов.

Як відомо, законопроект Ківалова офіційно підтримує Міністерство освіти і науки та Спілка ректорів вищих навчальних закладів України.

Освіта.ua
27.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Богдана
а дійсно, яка різниця чиє прізвище буде стояти під поданням до Верховної Ради? Вавжливо те, щоб законопроект Калетніка-Ківалова-Сороки був прийнятий. Це буде кроком назустріч влади до студенства та працівників вищих навчальних закладів.
Paulo Palamarchuk
Я вважаю, що найдосконалішим законопроектів із трьох запропонованих є саме Калетніка-Ківалова-Сороки. Міністерство правильно робить, що підтримує його. Нарешті будуть позитивні зміни у Вищій освіті.