Студентів закликали висловитися щодо реформи вищої освіти

Лілія Гриневич звернулась до студентських організацій із закликом презентувати свої пропозиції та зауваження до законопроектів про вищу освіту на комітетських слуханнях

Студентів закликали висловитися щодо реформи вищої освіти

Про це голова профільного парламентського комітету заявила у вівторок, 26 лютого, під час круглого столу, в якому взяли участь представники студентських та молодіжних організацій.

"Сьогодні ми стоїмо перед вибором моделі вищої освіти, від якої залежить, як далі буде розвиватися наша країна, - зазначила Лілія Гриневич. - Студенти завжди були прогресивною, небайдужою силою, і сподіваюся, що вони не залишаться осторонь і сформулюють свою позицію щодо законопроектів про вищу освіту".

Голова парламентського комітету запропонувала, щоб пропозиції за результатами круглого столу були презентовані представниками студентських організацій на слуханнях Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти на тему "Про законодавче забезпечення розвитку вищої освіти в Україні", які відбудуться 27 лютого.

Нагадаємо, в парламенті зареєстровано три законопроекти "Про вищу освіту": законопроект депутатів від Партії регіонів, законопроект опозиційних фракцій та законопроект Згуровського, що був зареєстрований народним депутатом Віктором Балогою.

Як відомо, Микола Азаров заявив, що є прихильником законопроекту групи Згуровського, натомість міністр освіти підтримує проект закону, що зареєстрований трьома депутатами від Партії регіонів.

Освіта.ua
26.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів