Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти У Києві відбудеться виставка «Сучасні заклади освіти»
У Києві відбудеться виставка «Сучасні заклади освіти»

Протягом трьох днів освітяни та молодь зможуть відвідати Міжнародну освітню виставку «Сучасні заклади освіти – 2013»

У Києві відбудеться виставка «Сучасні заклади освіти»

З 28 лютого до 2 березня 2013 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться IV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2013».

Виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, поставленими на розгляд проблемами пріоритетного розвитку галузі освіти та чисельністю учасників є однією з найбільш рейтингових та широкомасштабних освітянських виставок в Україні.

На виставці будуть представлені навчальні заклади, наукові установи, методичні центри з усіх регіонів України. Також, до участі в освітньому форумі запрошені регіональні та місцеві органи управління освітою, відомі видавництва, підприємства та організації освітньої сфери.

Здобутки та тенденції освітнього європейського та світового простору продемонструють гості з Чехії, Естонії, Польщі, Словаччини, Росії, Франції, Австрії, Італії та Сполучених Штатів.

Організатори виставки зазначають, що відвідувачі зможуть отримати корисну інформацію від представників університетів, академій, коледжів та шкіл.

Експозиції виставки ознайомлять студентів, учнів та їх батьків з умовами вступу до закладів освіти в 2013 році, з міжнародними освітніми програмами, допоможуть абітурієнтам здійснити свідомий вибір навчального закладу або обрати бажану освітню програму.

Також окремий блок виставки буде присвячено найбільшій в Україні експозиції освітнього обладнання під час ознайомлення з якою, педагоги, науковці, батьки, керівники та адміністратори закладів освіти зможуть отримати вичерпну інформацію про сучасні тренди у засобах навчання.

Участь в експозиції візьмуть виробники електронних пристроїв, інформаційних систем, навчальних комплексів, мультимедійних розробок, обладнання для лінгафонних та шкільних кабінетів тощо.

Виставка вже традиційно надасть професійний майданчик для обговорення та обміну досвідом освітянами з метою пошуку шляхів розвитку сучасної освіти. Упродовж трьох днів роботи виставки відбудеться більше сотні тематичних конференцій, семінарів, «круглих столів» та майстер-класів за участю експертів та педагогів, які презентують власний досвід удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних новацій.

Також в оргкомітеті повідомили, що участь у науково-практичних конференціях зі стратегічних проблем розвитку національної системи освіти візьмуть провідні науковці НАПН і фахівці Інституту інноваційних технологій та змісту освіти.

Для учнів та студентів буде проведений Тиждень всеукраїнських і міжнародних науково-освітніх проектів «Україна–Європа–Світ–2013», в рамках якого відбудеться ХІІ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій “Екософт–2013”, Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму та Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників.

Вперше на виставці відповідно до рейтингу вищих навчальних закладів України за показниками міжнародної наукометричної бази SciVerse Scopus навчальні заклади удостоюються Сертифікату «Якість наукових публікацій» за показником індекса Гірша у Scopus (h-індекс).

З детальною програмою роботи в рамках виставки можна ознайомитися в оргкомітеті або на офіційному сайті виставки: www.vsosvita.com.ua.

Виставка «Сучасні заклади освіти – 2013» запрошує керівників та працівників навчальних закладів, працівників органів управління освітою, студентів, учнів та їх батьків відвідати виставку у період з 28 лютого до 2 березня.

Виставка працює:
28 лютого 2013 р. – 10.00 – 18.00
1 березня 2013 р. – 10.00 – 18.00
2 березня 2013 р. – 10.00 – 16.00

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».


Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.

Оргкомітет: (044) 498-42-04, 498-42-05, (067) 656-51-89
.

Освіта.ua
22.02.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!