Студенти стали на перешкоді міністерського законопроекту

Павло Полянський вважає, що студентські протести свого часу стали на перешкоді знищенню ЗНО та прийняттю розробленого Міносвіти законопроекту про вищу освіту

Студенти стали на перешкоді міністерського законопроекту

Про це голова правління Центру освітнього моніторингу сказав під час проведення круглого столу "Законопроекти про вищу освіту: висновки громадськості".

"Не стільки позиція експертного середовища, скільки студентські й молодіжні вуличні протестні акції стали свого часу на перешкоді знищенню ЗНО та прийняттю розробленого відомством Дмитра Табачника законопроекту про вищу освіту", - зазначив Полянський.

На думку експерта, 2013 рік є найбільш слушним часом для прийняття прогресивного освітнього законодавства. В умовах, коли у Верховній Раді зареєстровано відразу три законопроекти, ймовірними, на думку Полянського, є три можливі сценарії розвитку подій.

Перший сценарій: парламентська більшість, не зважаючи ні на що, "протисне" законопроект Калєтніка-Ківалова-Сороки, який є нічим іншим, як трохи зміненим проектом Міносвіти. Другий - за рейтинговим голосуванням у першому читанні буде прийнятий або проект Об’єднаної опозиції або ж проект групи Михайла Згуровського.

"Третій сценарій: жоден із законопроектів не набере потрібної кількості голосів й криза ще більше поглибиться", - зазначає експерт.

За словами Полянського і опозиційний проект, і проект групи Згуровського є прогресивними. "Вони в багатьох випадках кореспондуються між собою, і їх розробники могли б об’єднатися для підготовки до другого читання документа, що увібрав би все краще, що є в кожному з цих двох проектів", - підкреслив експерт.

Освіта.ua
18.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вітьок
ЛЮДИ, читайте документи, а вже потім висловюйте свої коментарі! тоді ви побачете, що ні в одному із законопроектів не йдеться про відміну ЗНО.
Kristian
І навіщо знищити ЗНО?? НАвіщо вертатись в минуле? Якщо вся Європа здає ЗНО то Україна знову має віділитися і забрати ЗНО як було раніше в комуністичні часи... і шо потім?
dissector
Для Kristian: Так ПР мало ж "нацарювали"!)))
Коментувати