Азаров просить збільшити держзамовлення на спеціалістів ІТ-галузі

Прем’єр прогнозує, що вже у 2015 році країні може знадобитися більше 100 тисяч кваліфікованих спеціалістів ІТ-індустрії та не хоче, щоб молоді фахівці їхали за кордон

Азаров просить збільшити держзамовлення на спеціалістів ІТ-галузі

Про це Азаров заявив під час засідання уряду, розповідаючи про перспективи розвитку вітчизняної ІТ-галузі.

"Я вже зараз поставив завдання збільшити державне замовлення на навчання спеціалістів ІТ-галузі у наших вузах. При збереженні існуючих темпів зростання, у 2015 році може знадобитися як мінімум 100 тисяч кваліфікованих фахівців для нових робочих місць", - сказав прем’єр.

"За кращих наших програмістів уже на випускних курсах борються транснаціональні корпорації. Зокрема, за планами ЄС до 2018 року буде створено для програмістів додатково 700 тисяч робочих місць. Виникає закономірне питання – за рахунок кого і за рахунок яких країн?", - зазначив Азаров.

"Ми ж, в свою чергу, повинні створити такі умови, щоб молодим людям не треба було виїжджати за кордон або працювати на аутсорсингових контрактах. На це я звертаю особливу увагу Міністра освіти і науки, молоді та спорту Д.Табачника".

Він також повідомив, що у парламенті зареєстровано новий законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції".

Азаров висловив сподівання, що після зниження податкового навантаження, IT-компанії будуть відмовлятися від використання "сірих" схем, це дозволить їм створювати нові "легальні" робочі місця і активніше залучати кваліфіковані інвестиції.

"Галузь отримає можливості виконувати масштабні міжнародні проекти "під ключ", а не працювати на підряді у світових грандів програмного забезпечення", - заявив прем’єр-міністр Микола Азаров.

Освіта.ua
13.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів