Міносвіти просить ректорів сприяти студентському стажуванню

У Міністерстві освіти звернулися до керівників вищих навчальних закладів з проханням сприяти організації стажування студентів на підприємствах та в організаціях

Міносвіти просить ректорів сприяти студентському стажуванню

Профільне відомство нагадує, що у січні цього року урядом була прийнята постанова, якою затверджено порядок укладання договорів про стажування студентів вищих навчальних закладів та учнів професійно-технічних навчальних закладів на підприємствах, в установах та організаціях.

У зв’язку з чим, у міністерстві просять ректорів ВНЗ сприяти організації стажування студентів у вільний від навчання час відповідно до затвердженого порядку.

Нагадаємо, затверджений урядом документ визначає механізм стажування студентів ВНЗ та учнів професійно-технічних навчальних закладів, а також особливості укладення відповідних договорів.

В уряді передбачають, що для отримання інформації про можливість стажування студенти мають звертатися до відповідних підрозділів навчальних закладів, територіальних органів, що реалізують державну політику у сфері зайнятості, організацій роботодавців, а також безпосередньо до керівників підприємств.

Дія урядового документа не поширюється на студентів, які проходять стажування у державних органах, студентів медичних ВНЗ та інтернів, курсантів військових ВНЗ, курсантів та слухачів вищих навчальних закладів МВС і МНС.

Документ визначає, що строк стажування студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів не може перевищувати шести місяців.

Після закінчення стажування стажистам видаватиметься висновок, в якому зазначатимуться виконані роботи, оцінка якості їх виконання, а також характеристика професійної компетентності, особистих та ділових якостей.

Освіта.ua
05.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів