Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Міносвіти просить ректорів сприяти студентському стажуванню
Міносвіти просить ректорів сприяти студентському стажуванню

У Міністерстві освіти звернулися до керівників вищих навчальних закладів з проханням сприяти організації стажування студентів на підприємствах та в організаціях

Міносвіти просить ректорів сприяти студентському стажуванню

Профільне відомство нагадує, що у січні цього року урядом була прийнята постанова, якою затверджено порядок укладання договорів про стажування студентів вищих навчальних закладів та учнів професійно-технічних навчальних закладів на підприємствах, в установах та організаціях.

У зв’язку з чим, у міністерстві просять ректорів ВНЗ сприяти організації стажування студентів у вільний від навчання час відповідно до затвердженого порядку.

Нагадаємо, затверджений урядом документ визначає механізм стажування студентів ВНЗ та учнів професійно-технічних навчальних закладів, а також особливості укладення відповідних договорів.

В уряді передбачають, що для отримання інформації про можливість стажування студенти мають звертатися до відповідних підрозділів навчальних закладів, територіальних органів, що реалізують державну політику у сфері зайнятості, організацій роботодавців, а також безпосередньо до керівників підприємств.

Дія урядового документа не поширюється на студентів, які проходять стажування у державних органах, студентів медичних ВНЗ та інтернів, курсантів військових ВНЗ, курсантів та слухачів вищих навчальних закладів МВС і МНС.

Документ визначає, що строк стажування студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів не може перевищувати шести місяців.

Після закінчення стажування стажистам видаватиметься висновок, в якому зазначатимуться виконані роботи, оцінка якості їх виконання, а також характеристика професійної компетентності, особистих та ділових якостей.

Освіта.ua
05.02.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!