Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Вищі навчальні заклади почали корегувати успішність студентів
Вищі навчальні заклади почали корегувати успішність студентів

Микола Томенко заявляє, що в країні розпочалась кампанія зі зменшення кількості студентів, які отримують стипендії, шляхом підвищення середнього бала успішності студентів

Вищі навчальні заклади почали корегувати успішність студентів

Народний депутат повідомив, що звернувся до віце-прем’єр-міністра Костянтина Грищенка з проханням втрутитись у ситуацію щодо зменшення виплати стипендій студентам та самовільного підвищення керівництвом вищих навчальних закладів середнього бала успішності для отримання стипендій.

Зокрема він зазначив, що до нього звертаються студенти з різних вищих навчальних закладів, які нарікають на раптове збільшення середнього бала успішності, через що значна кількість студентів позбавляється стипендій.

Микола Томенко припускає, що, очевидно, у даному випадку мова йде про неофіційне розпорядження Міносвіти щодо економії коштів при виплаті стипендій, яке і почали реалізовувати керівники вищих навчальних закладів.

"Це прямо суперечить положенням Постанови Кабінету Міністрів України "Про питання стипендіального забезпечення", згідно з якими мінімальна стипендія повинна нараховуватися студентам, які за результатами семестрового контролю мають середній бал успішності не нижчий ніж 7 за дванадцятибальною або не нижчий ніж 4 за п’ятибальною шкалою оцінювання", - зазначає політик.

Зважаючи на гостроту та актуальність даної проблеми, Микола Томенко просить віце-прем’єра втрутитися у ситуацію, з метою запобігання порушень конституційних прав і свобод студентів.

Освіта.ua
29.01.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Нам студентам-першокурсникам денної форми навчання(бюджетники) Дрогобицького державного педуніверситету викладачі при здачі зимової сесії оцінювали знання не доставляючи з того чи іншого предмету по кілька балів (це могло бути всього лишень 4-5 балів).В результаті студенти, які недоотримавши цих кілька балів залишаються без стипендії. Думаємо , що робили це навмисно, щоб економити кошти. Ми в розпачі. Не може такого бути, щоб по півгрупи в кожній групі різних факультетів де є 23 або 22 студенти ПОЛОВИНА !!!!!!!!! позбавлені стипендії. Офіційно викладачам претензій висловити не можемо бо є імовірність,що відімстять на інших сесіях. Більшість першокурсників мочать бо бояться скаржитись. Дехто в розпачі просто плаче через таку шокуючу новину. А я не можу мовчати, тому від імені усіх нас пишу! Це несправедливо! Добре було б провести перевірку в нашому виші по даних фактах. Сподіваємось, що СПРАВЕДЛИВІСТЬ буде відновлено.
валентина
Я навчаюся в Криворізькому національному унівеситеті. Всіх бюджетників ріжуть зі стипендії. Викладачі відкрито вибачаються перед студентами. Не вистачає коштів.
чули і таке
Для валентина: ага,у нас ,в кну, таке люблять робити)от поставлять тобі 3 у відомості,і вище викладач не хоче ставити,бо теж боїться за себе.отакот у нас оцінюють.обмеження на оцінки, ліміт блін саме цікаве, що потім будуть скаржитись що низький рівень освіти і знань...
Коментувати
Людина
Було б дуже добре, якби пан депутат дав вказівку розібратися з відношенням до студентів в Інституті природничо-географфічної освіти та екології НПУ ім . Драгоманоава, де директор вважає себе Богом і дозволяє собі вирішувати дюлі студентів на свій розсуд.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!