Міносвіти зацікавлене у найшвидшому прийнятті Закону "Про вищу освіту"

Перший заступник міністра Євген Суліма висловив думку, що необхідно прийняти ту редакцію законопроекту, що є найбільш прийнятної до умов України

Міносвіти зацікавлене у найшвидшому прийнятті Закону "Про вищу освіту"

Про це Суліма сказав під час зустрічі зі студентами Донбаської національної академії будівництва і архітектури, наголосивши на зацікавленості Міністерства освіти та вищих навчальних закладів у найшвидшому прийнятті Закону "Про вищу освіту".

За його словами, прийняття закону потрібне для зупинення гальмування інтеграційних процесів в європейську систему вищої освіти, вирішення питання неузгодженості термінів магістерських програм навчання, що створює перешкоди для мобільності студентів.

Суліма підкреслив різність підходів до системи освіти кожного з трьох законопроектів, що знаходяться на розгляді профільного комітету Верховної Ради, та потребу їх узгодженості та прийняття редакції найбільш прийнятної до умов України.

Він також звернувся до студентського самоврядування та викладачів щодо їхньої активної участі в громадському обговоренні нових проектів процесу реформування системи освіти, який розпочато в державі.

Коментуючи питання зміни порядку фінансування вищої школи, перший заступник міністра застережив про наслідки лобіювання впровадження державного замовлення для приватних вищих навчальних закладів та зазначив про необхідність підтримки затребуваних економікою країни напрямів підготовки та спеціальностей.

Освіта.ua
28.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Стас
А чому на сайті бібліотеки ім. Вернадського немає автореферату дисертації пана Суліми. Практично всі автореферати є за останні 13 років, а його дисертації немає.
Demetri Kotlyar
Пустышка, конференция о неочем. Копают причины опять задержать Закон "Про ВО"
slon
Про що ця тваринка меле....