Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Чиновницький контроль навчальних закладів варто замінити автономією
Чиновницький контроль навчальних закладів варто замінити автономією

Президент вважає, що навчальні заклади мають отримати автономію, замість надмірного контролю з боку держави

Чиновницький контроль навчальних закладів варто замінити автономією

Про це Янукович сказав виступаючи під час проведення засідання Комітету з економічних реформ, зазначивши, що сфера освіти потребує модернізації.

"Прийняту рік тому Національну рамку кваліфікацій необхідно наповнювати змістом. Уряд та об’єднання роботодавців мають провести масштабну роботу - понад 1000 професій потребують розробки професійних стандартів за підходом, що базується на компетенціях", - зазначив Янукович.

Він зауважив, що на цій основі Міністерство освіти і навчальні заклади мають розробити і впровадити нові освітньо-кваліфікаційні стандарти.

"Крім того, надмірний контроль держави, а фактично чиновника за діяльністю навчальних закладів необхідно замінити їх автономією. Прийшов такий час. Це дозволить досягти конкурентоспроможності випускників на ринку праці для задоволення потреб економіки", - сказав Президент.

Він також висловив впевненість в тому, що індикатором успішності модернізації вищої освіти стане включення вітчизняних університетів до провідних міжнародних освітніх рейтингів.

Освіта.ua
17.01.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!