Вищі навчальні заклади мають своєчасно оприлюднити правила прийому, - Суліма

Перший заступник міністра заявив, що керівники навчальних закладів мають своєчасно розробити, погодити та оприлюднити правила прийому до ВНЗ на офіційних веб-сайтах

Вищі навчальні заклади мають своєчасно оприлюднити правила прийому, - Суліма

Про це чиновник сказав під час проведення регіональної наради, присвяченій питанням організації і проведення вступної кампанії в 2013 році.

Також заступник міністра нагадав керівникам вищих навчальних закладів, що вони мають провести роз’яснювальну роботу серед абітурієнтів щодо особливостей вступу в 2013 році, своєчасно сформувати пропозицій та виконати встановлений обсяг держзамовлення, а також забезпечити прозорість та публічність конкурсного зарахування на навчання до вищих навчальних закладів.

Особливої уваги потребує питання вдосконалення роботи вищих навчальних закладів з Єдиною державною базою з питань освіти. За словами Суліми, з метою вирішення організаційних питань роботи з ЄДЕБО необхідно забезпечити стабільність контингенту адміністраторів, провести тренінги та семінари для осіб, які відповідають за внесення відомостей та даних вищих навчальних закладів до ЄДЕБО.

Перший заступник міністра також наголосив на важливості комплектації приймальних комісій компетентними працівниками та створені комфортних умов для роботи приймальних комісій, забезпечення їх необхідним технічним обладнанням та інформаційними ресурсами.

Як повідомлялося раніше, у відповідності з Умовами прийому до ВНЗ у 2013 році, навчальні заклади мають завершити розробку власних правил прийому до 26 листопада, після чого відбудеться процес їх погодження в міністерстві та оприлюднення з метою інформування абітурієнтів про хід вступної кампанії.

Освіта.ua
20.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів