Питання нового міністра освіти вже перезріло, - Томенко

Микола Томенко вважає, міністром має бути людина, яка має авторитет в освітньому середовищі, яку поважають викладачі і вчителі, і яка здатна спілкуватися зі студентами

Питання нового міністра освіти вже перезріло, - Томенко

Віце-спікер парламенту переконаний, що головним подарунком для вищих навчальних закладів та студентів було б призначення нового міністра освіти.

Томенко назвав цілком очевидним, що питання нового міністра вже перезріло. Він також додав, що ним повинна бути людина, яка не представляє якусь політичну ідеологію чи партію. "Це повинна бути людина, яка має авторитет в освітньому середовищі, яку поважають викладачі і вчителі, і яка здатна спілкуватися із студентським середовищем без посередників", - наголосив він.

Саме новий міністр освіти, переконаний Томенко, здатний буде запропонувати нову редакцію Закону про вищу освіту, "а всі потуги теперішнього міністерства вийти на якусь формулу закону, яка б жорстко підпорядкувала чиновникам міністерства все освітнє життя ледь не до останнього працівника вишу, по-перше, не має жодних шансів пройти у парламенті, а, по-друге, шкідлива".

Підсумовуючи та вітаючи студентів з їхнім святом, Томенко сказав, що найкращим подарунком була б поява нового фахового авторитетного міністра освіти та, відповідно, демократичних правил діяльності вищих навчальних закладів у новій редакції Закону про вищу освіту.

Освіта.ua
19.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
макс
схоже що поважний Томенко сам хочу бути міністром....хай би прирівняли зарплати вчителів до більш престижних...вчителями мало хто хоче бути тому що на їх зарплату прожити важко..(
Tata
Згуровського в міністри!
Олена Ткач
А як щодо Лілії Гриневич чи Ігоря Лікарчука?
zolota orda
І ХТО???? Не дай Бог - Кремінь :)
zolota orda
Освіта України - це страшний бюрократичний клубок, який можна тільки "розрубати". У школі зараз не вчать, а "граються" в усілякі "виховні заходи". Слід залишити в школі 1-го завуча. а в вишах - 2-х проректорів, ліквідувати інститути "інспекторів і методистів", як абсолютно зайві. Бо школа часів табаччини живе за принципом: "Вчитель чи викладач вишу - це ледача тупа скотина, яку можна використовувати хіба що для вкидання бюлетенів на виборах за ПР. Їх требе гнобити й контролювати. І не довіряти в жодному разі!"
Учитель
Не только министра надо гнать " поганой метлой" , а полностью почистить министерство. Задолбали уже своей " бредятиной" - куча никому не нужной бумажной работы, конкурсы, акции, инновационные технологии... ДАЙТЕ УЧИТЕЛЮ РАБОТАТЬ! У нас не 36 часов в сутках, у нас есть семьи и должна быть личная жизнь.
Учитель
Для Учитель: Полностью согласен. Хочется работать нормально, но не дают своими бумажками! Сколько мы будем терпеть?! Учителя, возмущайтесь, не молчите!
Тічер
Згідно планам роботи відділів освіти будь-якого рівня, освіта неможлива без безглуздих конкурсів, заходів до різноманітних "днів кого-небудь", річниць "чого-небудь", уроки не потрібно проводити, головне здати тупі паперові звіти. А для чого іде інформатизація роботи шкіл, якщо уся документація повинна бути роздрукована, крім електронних варіантів? Тисячі аркушів нікому не потрібних документів?! Неможливо уявити, як же наша освіта дала скільки освічених людей без сучасних бюрократів?! Новим міністром повинен стати вчитель, який пропрацював У ШКОЛІ років 10 та знає роботу з середини. Боже збав нас від тупого теоретика!!!
фізичка
Цілком підтримую. Неможливо працювати під тиском паперів, зборів, ..рад. Коли працювати з дитиною? Питання змінних програм. Як можна навчити та виховати 30 учнів за один!!!! урок фізики в тиждень?
Коментувати